Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

Регламент Кубку Федерації 2013 року

 

 

«Затверджено»
Рішенням Президії
Запорізької міської
федерації футболу
від 28 травня 2013 року

___________ М.С.Козиряцький

 

Регламент

проведення Кубку Федерації серед аматорських команд

м. Запоріжжя сезону 2013 року

 

I.      Мета і завдання

Кубок Запорізької міської федерації футболу серед аматорських команд міста Запоріжжя сезону 2013 року (надалі – Кубок Федерації) проводиться з метою підготовки команд міста Запоріжжя до участі у щорічному обласному турнірі – «Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації», зміцнення здоров’я населення міста, популяризації фізичної культури і спорту, здорового способу життя, розвитку гри у футбол.

Основним завданням Кубку Федерації (далі – Кубок) є залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярного виду спорту, пропаганда здорового способу життя.

II.              Термін проведення

Кубок проводиться протягом червня 2013 року.

III.           Керівництво проведенням

Загальне керівництво з підготовки та проведення Кубку здійснюється Президією Запорізької міської федерації футболу (далі – Федерація футболу). Безпосереднє керівництво змагань покладається на головну суддівську колегію.

IV.           Учасники Кубку та умови його проведення

В Кубку беруть участь збірні команди районів міста Запоріжжя.
Футболісти, які входять до складу команд, повинні бути не молодше 16 років на початок Кубку та за станом здоров’я допущені до змагань за висновками лікаря.

Рекомендований склад команди – до 30 осіб.

Участь в Кубку беруть гравці, які постійно мешкають на території, яку представляє команда в розіграші. Підтвердженням постійного мешкання на території вважається лише наявність у паспорті гравця відмітки, що підтверджує його реєстрацію місця проживання на території, яку представляє команда.

Участь гравців професіональних команд не допускається.

Гравці, які були заявлені за аматорські команди та клуби у 2012 році Чемпіонату Запорізької області серед аматорських команд, до участі в турнірі не допускаються.

V.              Система проведення Кубку

Матчі відбуваються за Правилами гри у футбол ФІФА, які затвердженні загальним засіданням Міжнародної Ради футбольних асоціацій у 2012 році.

Змагання відбуваються з трьох етапів:

перший етап – 1/4 фіналу Кубку;
другий етап – 1/2 фіналу Кубку;
третій етап – фінал Кубку;

Дата, час і місце жеребкування команд визначаються організаційним комітетом, про що команди повідомляються не пізніше 2 робочих днів до визначеної дати.
Переможці 1/4 фіналу визначаються за результатом однією гри, переможці 1/2 фіналу визначаються за сумою двох матчів між командами, проведеними на своєму та чужому полі. У разі однакових показників за результатами двох ігор у команд-суперниць (кількість перемог, нічиїх, поразок, забитих та пропущених м’ячів) перевага віддається м’ячам, забитим командою на полі суперника. У разі, якщо переможця за результатами двох матчів етапу не виявлено, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів без проведення додаткового ігрового часу.

Переможець фінального матчу визначається з одного матчу. У разі, якщо в основний ігровий час переможця не виявлено, команди грають додатковий ігровий час (два тайми по 15 хвилин кожний). У разі, якщо переможця не виявлено і за результатами додаткового ігрового часу, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.

VI.           Порядок і термін подання заявок

Для участі в Кубку подається поіменна заявка, за формою. Разом з поіменною заявкою до головної суддівської колегії представниками команд подаються такі документи на кожного гравця: паспорт (або копія паспорта), фото 3 х 4 см для виготовлення квитка учасника змагань.

Перед початком матчу головний арбітр зобов’язаний перевірити відповідність гравців, занесених у протокол матчу до заявки команди-учасниці, для чого йому надаються представниками команд: заявка команди та паспорт кожного гравця.

VII. Арбітраж

Матчі Кубку обслуговуються арбітрами та інспекторами Федерації футболу.
Призначення арбітрів та інспекторів, які обслуговуватимуть матчі Кубку, є виключною компетенцією Комітету арбітрів Федерації футболу.

VIII. Фінансове забезпечення обласного турніру

Витрати на проведення обласного турніру несуть:

Запорізька міська федерація футболу – витрати з оренди спортивної споруди для проведення фінального матчу придбання медикаментів, канцтоварів, типографські витрати, придбання Кубку та нагородної атрибутики для нагородження команд-фіналістів, кращих учасників змагань;

команди-учасниці – витрати з оплати харчування арбітрів та медичного персоналу на матчах Кубку.

IX. Визначення переможців та нагородження

Команда-переможець нагороджується Кубком та командним дипломом та дипломами. Команда-фіналіст Кубку нагороджується командним дипломом та дипломами. Кращі гравці Кубку в номінаціях «Кращий гравець фіналу» та інші нагороджуються пам’ятними призами від Федерації футболу.

X. Оскарження результатів Кубку

Результат матчу може бути оскаржений до Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу (далі – КДКФедерації футболу). Команда, яка оскаржує результат матчу, повинна не пізніше ніж через 24 години після матчу направити до КДК Федерації футболу свою скаргу. За результатами розгляду скарги КДК Федерації футболу оперативно виносить рішення, яке направляється командам-сторонам за справою.

 

Турнирные таблицы

Расписание, чемпионаты ЗЛФЛ

Расписание, чемпионаты МФЛ

Сейчас 6226 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте