Регистрация пользователя
или Отмена

Оцените материал
(0 голосов)

Юні футбольні таланти виявили сильнішого під час всеукраїнського турніру пам’яті героя України Віталія Сацького.

Змагання відбулись за підтримки комбінату «Запоріжсталь»на полях навчально-тренувальної бази «Металург».Вісім колективів, складених із гравців 2005 року народження упродовж чотирьох днів змагалися між собою за бажані нагороди.

У завершальний день футбольного турніру пам’яті героя України Віталія Сацького відбулися підсумкові матчі змагань.

За «бронзу» турніру зійшлися донецький «Шахтар» та кропивницька «Зірка». У напруженному матчі перемогу здобули юні гірники, рахунок зустрічі — 2:1. Матч за «золото» звів між собою два найсильніших колективи змагань, юних вихованців запорізького «Металургу» та команду «Барса» з міста Суми.

Як і личить фіналу, команди показали видовищну гру. Обидва колективи вийшли на поле заради однієї мети, виграти цей матч і здобути омріяний кубок переможців турніру. При повній перевазі вихованців місцевого футболу, команди пішли на перерву з рахунком — 1:1. У другому таймі домінування юних запоріжців продовжилося. Не дарма кажуть: «щастить сильнішим». Під завісу матчу «металурги» забили другий гол і вибороли золоті медалі.

Під час урочистого закриття змагань, юним учасникам вручили особисті нагороди. Найкращим гравцем, бомбардиром та захисником турніру стали футболісти запорізького «Металургу»: Кравчук Данило, Видиш Руслан та Шатов Ілля відповідно.

Після завершення турніру на юних вихованців запорізького футболу чекають навчально-тренувальні збори та підготовка до сезону у дитячо-юнацькій футбольній лізі України.