Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

Кол-во строк: 
Заголовок Автор Хиты
№ 28/14. Щодо скарги футбольної команди "Андріївка" Автор: Владимир 774
№ 27/14. 04.07.2014. Щодо вилучення тренера команди «Хортицький центр» Миколи Гвоздьова Автор: Владимир 663
№ 26/14. 26.06.2014. Щодо протесту команди Жовтневого району Автор: Владимир 616
№ 25/14. 10.06.2014. Щодо вилучення гравця Олександра Борсука (Мотор Січ) Автор: Владимир 530
№ 24/14. 10.06.2014. Щодо вилучення гравця Микити Підорича (СДЮШОР-1997) Автор: Владимир 596
№ 22/14/а. 10.06.2014. Щодо вилучень гравців Анатолія Власовича (СК «Аякс») та Дениса Бережного (Россо Неро) Автор: Владимир 960
№ 23/14. 10.06.2014. Щодо участі дискваліфікованого гравця в матчі "Металург-2002(2)" - "Титан" 21.05.2014 Автор: Владимир 621
№ 22/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Дениса Бережного (Россо Неро) Автор: Владимир 800
№ 21/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Євгена Пушкарьова (Фенікс) Автор: Владимир 669
№ 20/14. 30.05.2014. Щодо вилучень гравців Віктора Почерніна (Скворцово) та Вадима Наростовіцина (Інваспорт) Автор: Владимир 690

Расписание и результаты матчей

 Юноши, U13, U15

20.04

U15мет06.1-аяксмет

9:30

20.04

U13мет06.2-дизел

11:00

20.04

U13мет07.1-тит мет

12:30

20.04

U13мет07.2-проминня

14:00

20.04

U13сдюш06.3-динамо

9:30

20.04

U13сдюш06.2-славут

11:00

20.04

U13сдюш05-юпитер

12:30

20.04

U15сдюш06.1-юпитер


14:00

Юноши, U7

20.04

славут-мет12-2

9:00

20.04

мет12-1-шторм1

9:45

20.04

шторм2-мет12-1

10:30

20.04

мет12-2-шторм1

11:15

20.04

дизел11-аякс2

12:00

20.04

аякс1-юность2

12:45

20.04

аякс1-дизел11

13:30

20.04

аякс2-юность1

14:15

21.04

арис-славут

10:30

21.04

шторм2-арис


11:15

Юноши, U8

20.04

аякс11-юпитер

9:00 
20.04 динамо-тит мет  10:00 

20.04

тит мет-шторм 11:00 

20.04

дизел10-мет11.3 12:00 

20.04

 шторм-славут 13:00 

20.04

 сичюнд-3-дизел10

14:00

Юноши, U9-U11

20.04 U11сдюш07-тит.мет

9:00 

20.04 U11аякс08-мет07.3

10:00

20.04

U9дин.про3-тит мет

11:00

20.04

U9диз09-дин.про1 12:00

20.04

U9торпедо-дин10 13:00

20.04

U9дин.про2-дизел09 14:00

20.04

U9аякс10-дин09-2 15:00

20.04

U9аякс10-мет09.1 16:00

20.04

U9мет10-2-славут 17:00

20.04

U11шторм-голкип. 18:00

21.04

U11мет08.3-юпитер 8:00

21.04

U11мет08.1-славут 9:00

21.04

U11спартак07-мет08.2 10:00

21.04

U9мет09.2-мет11-1 11:00

21.04

U11мет09.1-спартак07

12:00

21.04

U9тит мет-аякс10

13:00
 

Расписание, чемпионаты ЗЛФЛ

Юноши, футзал.

Расписание, чемпионаты МФЛ

Сейчас 13289 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте