Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

Кол-во строк: 
Заголовок Автор Хиты
№ 28/14. Щодо скарги футбольної команди "Андріївка" Автор: Владимир 491
№ 27/14. 04.07.2014. Щодо вилучення тренера команди «Хортицький центр» Миколи Гвоздьова Автор: Владимир 435
№ 26/14. 26.06.2014. Щодо протесту команди Жовтневого району Автор: Владимир 425
№ 25/14. 10.06.2014. Щодо вилучення гравця Олександра Борсука (Мотор Січ) Автор: Владимир 346
№ 24/14. 10.06.2014. Щодо вилучення гравця Микити Підорича (СДЮШОР-1997) Автор: Владимир 413
№ 22/14/а. 10.06.2014. Щодо вилучень гравців Анатолія Власовича (СК «Аякс») та Дениса Бережного (Россо Неро) Автор: Владимир 572
№ 23/14. 10.06.2014. Щодо участі дискваліфікованого гравця в матчі "Металург-2002(2)" - "Титан" 21.05.2014 Автор: Владимир 372
№ 22/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Дениса Бережного (Россо Неро) Автор: Владимир 565
№ 21/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Євгена Пушкарьова (Фенікс) Автор: Владимир 435
№ 20/14. 30.05.2014. Щодо вилучень гравців Віктора Почерніна (Скворцово) та Вадима Наростовіцина (Інваспорт) Автор: Владимир 443

Расписание матчей

Кубок мэра г. Запорожье

14.08

Голкипер - Динамо

6:1
14.08

Прайд - Аякс

7:0
15.08

ЗЛФЛ - Металлург17

4:7
15.08

Огнеупор-Нива

2:1
16.08

Мотор- Голкип

5:0
16.08

СДЮШОР-ветеран

3:2
16.08

Сокол - Днепр

4:2
17.08

Орлей-Динамо.

3:4
22.08

Спартак КПУ-Сокол

18:00
23.08

Прайд-Огнеупор 

18:00

МФЛ, 9х9

19.08

 дядявадя-сайрус

9:00
19.08

зтмк-днепр 

10:00
19.08

даек-фк днепр 

11:00
19.08

цезарь-днепр2 

12:00

МФЛ, 5х5

18.08

армада-патрул

15:00

18.08

ураган-бастион

15:50

18.08

зтк-олимп

16:40

18.08

форс-преслав

17:30

18.08

колос-мпс

18:20

18.08

зска-леонзв

19:10

МФЛ, 7х7

19.08

 легион-пвс

13:00
19.08

зтак-астория 

14:00
19.08

локомотив-четверт. 

15:00

ЗЛФЛ 5х5 высшая

19.08

колесо-клен

13:00

19.08

феличита-злмз

14:00

19.08

никма-спартак

15:00

19.08

гайдар-легион

16:00

19.08

папир-альтеза

17:00

19.08

днипром-золотой

18:00

ЗЛФЛ 5х5 первая

18.08

юниверс-легион

9:00

18.08

радио-баядера

9:50

18.08

марсена-юниор

10:40

18.08

альянс-ларан

11:30

18.08

кокакола-городок

12:20

ЗЛФЛ 8х8 группа А

18.08

рабочий-гранд

10:00

18.08

кронос-титан

11:00

18.08

зелград-сион

12:00

18.08

бабурка-портада

13:00

18.08

хна-городок

14:00
19.08

кронос-городок

11:00

19.08

рабочий-бабурка

12:00

19.08

гранд-титан

13:00

19.08

портада-сион

14:00

19.08

хна-зелград

15:00

ЗЛФЛ 8х8 группа Б

18.08

пвс-белуга

15:00

18.08

славут-добрыня

16:00

18.08

форт-атлетико

17:00

18.08

сталкерс-шахтер

18:00

19.08

атлетико-добрыня

12:00

19.08

папир-форт

13:00

19.08

пвс-сталкерс

14:00

19.08

шахтер-славут.

15:00

Новости футбольного мира

Новости футбола от UA-Футбол

Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика. Новости футбола от UA-Футбол

Система Orphus