Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

№ 20/14. 30.05.2014. Щодо вилучень гравців Віктора Почерніна (Скворцово) та Вадима Наростовіцина (Інваспорт)

РІШЕННЯ № 20/14

контрольно-дисциплінарного комітету Запорізької міської федерації футболу

 

30 травня 2014 р.                                                                                             м. Запоріжжя 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Запорізької міської федерації футболу (надалі – КДК), у складі голови комітету Голіщева Володимира Юрійовича, заступника голови комітету Куршинова Костянтина Павловича та відповідального секретаря комітету Пушкарьової Олени Юріївни, розглянувши на своєму засіданні справу № 20/14 «Щодо вилучень гравців Віктора Почерніна (Скворцово) та Вадима Наростовіцина (Інваспорт)»,

 

ВСТАНОВИВ:

 

25 травня 2014 року до КДК надійшов рапорт арбітра Володимира Голіщева. У рапорті зазначено, що він обслуговував матч чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед команд Першої ліги: «Скворцово» – «Інваспорт». Згідно з рапортом, на 82-й хвилині матчу відбувся інцидент, який полягає у наступному: гравець команди «Скворцово» Віктор Почернін, під час зупинки матчу, образливо висловився на адресу свого суперника – гравця команди «Інваспорт» Вадима Наростовіцина. У відповідь Вадим Наростовіцин грубо штовхнув Віктора Почерніна руками у груди. За дані дії обом гравцям арбітром було пред’явлено червоні картки та вилучено з поля.

Зміст рапорту арбітра знайшов своє підтвердження у рапорті матчу, де міститься відповідний запис у графі «Вилучення». Матч відбувся 24 травня 2014 року.

На засідання КДК зацікавлені сторони не викликалися, у зв’язку із застосуванням КДК норми ч. 9 ст. 52 Дисциплінарних правил ЗМФФ (надалі – ДП ЗМФФ): «Органи можуть проводити засідання та ухвалювати рішення без запрошення зацікавлених сторін».

На засіданні КДК арбітр Володимир Голіщев пояснив, що інцидент стався після грубої гри гравця команди «Інваспорт» Вадима Наростовіцина, який порушив Правила гри. При цьому зауважив, що серйозної конфронтації не було.

Виходячи зі змісту досліджених доказів, КДК кваліфікує дії Віктора Почерніна як застосування образливого висловлювання на адресу суперника, а дії Вадима Наростовіцина – як грубий поштовх суперника після зупинки гри. Пом’якшуючою обставиною в діях Віктора Почерніна КДК визнав факт порушення Правил гри на ньому та стриману поведінку після вилучення. В діях Вадима Наростовіцина помякшучих чи обтяжуючих обставин не виявлено.

Згідно з п.п. 2 п. 3 ч. 1 ст. 15 ДП ЗМФФ, за нецензурні та інші образливі висловлювання на адресу суперника до футболістів може бути застосовано відсторонення від участі у змаганнях на 3 (три) матчі.

Згідно з п.п. 1 п. 2 ч. 1 ст. 15 ДП ЗМФФ, за грубий поштовх суперника руками після зупинки гри до футболістів може бути застосовано відсторонення від участі у змаганнях на 2 (два) матчі.

Відповідно до ч. 5 ст. 34 ДП ЗМФФ, дисциплінарні санкції, перелічені в статті 15 Правил, є стандартними. Під час прийняття рішення щодо застосування конкретної санкції та її розміру, орган може врахувати пом’якшуючі або обтяжуючі обставини та відповідно зменшити/збільшити санкцію, але не більше ніж, на половину від мінімальної/максимальної, передбаченої за конкретне порушення.

На підставі ч. 1 ст. 30 ДП ЗМФФ, особа, яка завдала образи будь-якому учасникові матчу жестами або у вербальній формі, карається відстороненням не менше, ніж на два матчі, якщо порушником є футболіст.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 12.1 Регламенту чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед команд Першої ліги сезону 2014 року, на підставі ст.ст. 4, 8, 12, п.п. 2, п. 3 та п.п. 1, п. 2 ч. 1 ст. 15 та ст.ст. 30, 34, 57, 61 і 62 ДП ЗМФФ,

 

ВИРІШИВ:

 

1. За образливе висловлювання на адресу суперника, враховуючи пом’якшуючі обставини, гравця команди «Скворцово» Віктора Почерніна відсторонити від участі в чемпіонаті міста Запоріжжя з футболу серед команд Першої ліги на 2 (два) матчі, починаючи з 25 травня 2014 року.

2. За грубий поштовх суперника руками після зупинки гри гравця команди «Інваспорт» Вадима Наростовіцина відсторонити від участі в чемпіонаті міста Запоріжжя з футболу серед команд Першої ліги на 2 (два) матчі, починаючи з 25 травня 2014 року.

3.  Протягом п'яти днів з моменту проголошення даного рішення розмістити повний його текст на офіційному електронному сайті ЗМФФ – www.football.zp.ua.

4. Відповідно до ст. 71 ДП ЗМФФ, дане рішення є остаточним, оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному електронному сайті ЗМФФ.Голова КДК                                                                                  В.Ю. ГоліщевОприлюднено на сайті 31травня 2014 року

Сейчас 3950 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте