Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

№ 21/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Євгена Пушкарьова (Фенікс)

РІШЕННЯ № 21/14

контрольно-дисциплінарного комітету Запорізької міської федерації футболу

 

30 травня 2014 р.                                                                          м. Запоріжжя 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Запорізької міської федерації футболу (надалі – КДК), у складі голови комітету Голіщева Володимира Юрійовича, заступника голови комітету Куршинова Костянтина Павловича та відповідального секретаря комітету Пушкарьової Олени Юріївни, розглянувши на своєму засіданні справу № 21/14 «Щодо вилучення гравця Євгена Пушкарьова (Фенікс)»,

 

ВСТАНОВИВ:

 

25 травня 2014 року до КДК надійшов рапорт арбітра Дмитра Кузовлєва. У рапорті зазначено, що він обслуговував матч чемпіонату міста Запоріжжя з футболу 9х9 серед команд Вищої ліги: «Фенікс» – «Арсенал». Згідно з рапортом, на 47-й хвилині матчу відбувся інцидент, який полягає у наступному: у гравця команди «Фенікс» Євгена Пушкарьова без порушення Правил гри суперник відібрав мяч. Почалася контратака команди «Арсенал». Євген Пушкарьов намагався наздогнати суперника, але не зміг. Після того, як суперник віддав пас на партнера, Євген Пушкарьов, не зупиняючись, навмисно вдарив його ногою по ногах. При цьому в рапорті зазначено, що наміру нанести травму в діях гравця не було. Проте, удар був здійснений навмисно, коли суперник вже не володів мячем.

За дані дії Євгену Пушкарьову арбітром було пред’явлено червону картку та вилучено з поля.

Зміст рапорту арбітра знайшов своє підтвердження у рапорті матчу, де міститься відповідний запис у графі «Вилучення». Матч відбувся 25 травня 2014 року.

На засідання КДК зацікавлені сторони не викликалися, у зв’язку із застосуванням КДК норми ч. 9 ст. 52 Дисциплінарних правил ЗМФФ (надалі – ДП ЗМФФ): «Органи можуть проводити засідання та ухвалювати рішення без запрошення зацікавлених сторін».

Виходячи зі змісту досліджених доказів, КДК кваліфікує дії Євгена Пушкарьова як навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу. Помякшуючих чи обтяжуючих обставин КДК не встановлено.

Згідно з п.п. 1 п. 3 ч. 1 ст. 15 ДП ЗМФФ, за навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу до футболістів може бути застосовано відсторонення від участі у змаганнях на 3 (три) матчі.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись главою 11 Регламенту чемпіонату міста Запоріжжя з футболу 9х9, на підставі ст.ст. 4, 8, 12, п.п. 1 п. 3 ч. 1 ст. 15 та ст.ст. 57, 61 і 62 ДП ЗМФФ,

 

ВИРІШИВ:

 

1. За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу гравця команди «Фенікс» Євгена Пушкарьова відсторонити від участі в чемпіонаті міста Запоріжжя з футболу 9х9 серед команд Вищої ліги на 3 (три) матчі, починаючи з 26 травня 2014 року.

2.  Протягом п'яти днів з моменту проголошення даного рішення розмістити повний його текст на офіційному електронному сайті ЗМФФ – www.football.zp.ua.

3. Відповідно до ст. 71 ДП ЗМФФ, дане рішення є остаточним, оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному електронному сайті ЗМФФ.Голова КДК                                                                                  В.Ю. ГоліщевОприлюднено на сайті 31 травня 2014 року

Сейчас 3953 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте