Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

№ 22/14. 30.05.2014. Щодо вилучення гравця Дениса Бережного (Россо Неро)

УВАГА!
Дане рішення було переглянуто КДК за ново виявленими обставинами 10 червня 2014 року.
Текст нового рішення шукайте тут.


РІШЕННЯ № 22/14

контрольно-дисциплінарного комітету Запорізької міської федерації футболу

 

30 травня 2014 р.                                                                               м. Запоріжжя 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Запорізької міської федерації футболу (надалі – КДК), у складі голови комітету Голіщева Володимира Юрійовича, заступника голови комітету Куршинова Костянтина Павловича та відповідального секретаря комітету Пушкарьової Олени Юріївни, розглянувши на своєму засіданні справу № 22/14 «Щодо вилучення гравця Дениса Бережного (Россо Неро)»,

 

ВСТАНОВИВ:

 

29 травня 2014 року до КДК надійшов рапорт арбітра Ігоря Рибченка. У рапорті зазначено, що 29 травня 2014 року він обслуговував матч чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед команд Вищої ліги: СК «Аякс» – «Россо Неро». Згідно з рапортом, на 27-й хвилині матчу відбувся інцидент, який полягає у наступному: гравець команди «Аякс» Анатолій Власович повів себе неспортивно по відношенню до гравця команди «Россо Неро» Дениса Бережного, тим самим спровокувавши його на дії у відповідь. Таким чином, у відповідь на неспортивну поведінку суперника Денис Бережний вдарив Анатолія Власовича долонею в обличчя.

За дані дії Анатолія Власовича арбітром було попереджено з пред’явленням жовтої картки, а Дениса Бережноговилучено з поля з пред’явленням червоної картки.

Зміст рапорту арбітра знайшов своє підтвердження у рапорті матчу, де міститься відповідний запис у графі «Вилучення».

На засідання КДК зацікавлені сторони не викликалися, у зв’язку із застосуванням КДК норми ч. 9 ст. 52 Дисциплінарних правил ЗМФФ (надалі – ДП ЗМФФ): «Органи можуть проводити засідання та ухвалювати рішення без запрошення зацікавлених сторін».

Виходячи зі змісту досліджених доказів, КДК кваліфікує дії Дениса Бережного як навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, після зупинки матчу. Помякшуючою обставиною КДК визнав той факт, що гравець був зпровокований неспортивною поведінкою суперника по відношенню до нього, а також те, що удар був здійснений долонею, без намагання завдати травми чи пошкоджень суперникові.

Згідно з п.п. 1 п. 3 ч. 1 ст. 15 ДП ЗМФФ, за навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, після зупинки матчу до футболістів може бути застосовано відсторонення від участі у змаганнях на 3 (три) матчі.

Відповідно до ч. 5 ст. 34 ДП ЗМФФ, дисциплінарні санкції, перелічені в статті 15 Правил, є стандартними. Під час прийняття рішення щодо застосування конкретної санкції та її розміру, орган може врахувати пом’якшуючі або обтяжуючі обставини та відповідно зменшити/збільшити санкцію, але не більше, ніж на половину від мінімальної/максимальної, передбаченої за конкретне порушення.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 12.1 Регламенту чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед команд Вищої ліги сезону 2014 року, на підставі ст.ст. 4, 8, 12, п.п. 1 п. 3 ч. 1 ст. 15 та ст.ст. 34, 57, 61 і 62 ДП ЗМФФ,


ВИРІШИВ:

 

1. За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, після зупинки матчу, враховуючи пом’якшуючі обставини, гравця команди «Россо Неро» Дениса Бережного відсторонити від участі у чемпіонаті міста Запоріжжя з футболу серед команд Вищої ліги на 1 (один) матч, починаючи з 31 травня 2014 року.

2.  Протягом п'яти днів з моменту проголошення даного рішення розмістити повний його текст на офіційному електронному сайті ЗМФФ – www.football.zp.ua.

3. Відповідно до ст. 71 ДП ЗМФФ, дане рішення є остаточним, оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному електронному сайті ЗМФФ.Голова КДК                                                                                 В.Ю. ГоліщевОприлюднено на сайті 31 травня 2014 року

Сейчас 3904 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте