Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

№ 25/14. 10.06.2014. Щодо вилучення гравця Олександра Борсука (Мотор Січ)

 

РІШЕННЯ № 25/14

контрольно-дисциплінарного комітету Запорізької міської федерації футболу

 

10 червня 2014 р.                                                                          м. Запоріжжя 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Запорізької міської федерації футболу (надалі – КДК), у складі голови комітету Голіщева Володимира Юрійовича, заступника голови комітету Куршинова Костянтина Павловича та відповідального секретаря комітету Пушкарьової Олени Юріївни, розглянувши на своєму засіданні справу № 25/14 «Щодо вилучення гравця Олександра Борсука (Мотор Січ)»,

ВСТАНОВИВ:

06 червня 2014 року до КДК надійшов рапорт арбітра Ігоря Рибченка. У рапорті зазначено, що 06 червня 2014 року він обслуговував матч чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед аматорських команд Вищої ліги: «Россо Неро» – «Мотор Січ». Згідно з рапортом, на 87-й хвилині матчу відбувся інцидент, який полягає у наступному: гравець команди «Мотор Січ» Олександр Борсук навмисно, без наміру відібрати м’яча, вдарив ногою ззаду по ногах суперника – Антії Дієго, з метою нанесення травмування.Удар був здійснений навмисно, коли суперник вже не володів мячем.

За дані дії Олександру Борсуку арбітром було пред’явлено червону картку та вилучено з поля.

Зміст рапорту арбітра знайшов своє підтвердження у рапорті матчу, де міститься відповідний запис у графі «Вилучення».

На засідання КДК зацікавлені сторони не викликалися, у зв’язку із застосуванням КДК норми ч. 9 ст. 52 Дисциплінарних правил ЗМФФ (надалі – ДП ЗМФФ): «Органи можуть проводити засідання та ухвалювати рішення без запрошення зацікавлених сторін».

Виходячи зі змісту досліджених доказів, КДК кваліфікує дії Олександра Борсука як навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу. Помякшуючих чи обтяжуючих обставин КДК не встановлено.

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 частини 1 ст. 15 ДП ЗМФФ, за навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу до футболістів може бути застосовано відсторонення від участі у змаганнях на 3 (три) матчі.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 13.1 Регламенту 75-го чемпіонату міста Запоріжжя з футболу серед аматорських команд Вищої ліги, на підставі ст.ст. 4, 8, 12, п.п. 1 п. 3 ч. 1 ст. 15 та ст.ст. 57, 61 і 62 ДП ЗМФФ,

ВИРІШИВ:

1. За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу гравця команди «Мотор Січ» Олександра Борсука відсторонити від участі в чемпіонаті міста Запоріжжя з футболу серед аматорських команд Вищої ліги на 3 (три) матчі, починаючи з 07 червня 2014 року.

2.  Протягом п'яти днів з моменту проголошення даного рішення розмістити повний його текст на офіційному електронному сайті ЗМФФ – www.football.zp.ua.

3. Відповідно до ст. 71 ДП ЗМФФ, дане рішення є остаточним, оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному електронному сайті ЗМФФ.

 

Голова КДК                                                                                  В.Ю. Голіщев

 

Оприлюднено на сайті 11 червня2014 року

Сейчас 3858 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте