Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

№ 26/14. 26.06.2014. Щодо протесту команди Жовтневого району

РІШЕННЯ № 26/14

контрольно-дисциплінарного комітету Запорізької міської федерації футболу

 

26 червня 2014 р.                                                                               м. Запоріжжя 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Запорізької міської федерації футболу (надалі – КДК), у складі заступника голови комітету Куршинова Костянтина Павловича та відповідального секретаря комітету Пушкарьової Олени Юріївни, задовольнивши самовідвід голови комітету Голіщева Володимира Юрійовича, розглянувши на своєму засіданні справу № 26/14 «Щодо протесту команди Жовтневого району»,

 

ВСТАНОВИВ:

 

21 червня 2014 року до КДК надійшов протест від представника команди Жовтневого району Володимира Голіщева.

Протест подано у встановлений термін, у рапорті арбітра матчу міститься відповідний запис про намір команди подавати протест, а його зміст відповідає вимогам ст. 48 Дисциплінарних правил ЗМФФ, а тому він підлягає розгляду.

У протесті зазначено, що 21 червня 2014 року відбувся матч 1-го туру Кубку Федерації з футболу: Хортицький район – Жовтневий район. Матч закінчився з рахунком 8:6 на користь Хортицького району.

Як зазначає заявник, одразу після завершення матчу йому стало відомо, що один з гравців команди Хортицького району, який приймав участь у даному матчі і був вписаний до рапорту арбітра матчу, може бути футболістом-професіоналом.

Згідно з п. 8.4 Регламенту Кубка Федерації, "в играх Кубка принимают только футболисты, которые имеют статус футболиста-аматора. В Кубке не принимают участие футболисты, которые с 01.04.2014 заявлены за команду Премьер-лиги, первой или второй лиги чемпионата Украины по футболу, заявленные с 01.01.2014 года за команду Экстралиги, первой, второй лиг чемпионата Украины по футзалу, заявленные с 01.04.2014 в чемпионате Запорожской области по футболу".

У зв'язку з вище наведеним, заявник просив анулювати результат матчу 1-го туру Кубку Федерації "Хортицький район – Жовтневий район" та зарахувати команді Хортицького району технічну поразку 3:0.

З метою перевірки наведених доводів на засіданні КДК було досліджено заявковий аркуш команди Хортицького району, рапорт арбітра матчу, а також вислухано думку представника команди Хортицького району Андрія Табурянського та гравця команди Жовтневого району Максима Козиряцького. Також КДК, за допомогою офіційного сайту "Прем'єр-ліги" www.fpl.ua, було перевірено заявкові аркуші усіх команд «Прем’єр-ліги» України на предмет наявності там даних футболістів, прізвища яких були внесені до рапорту арбітра матчу Хортицький район – Жовтневий район. Також було перевірено базу футболістів, які приймають участь у чемпіонаті Запорізької області.

Вивчивши наявні докази, вислухавши пояснення сторін, КДК прийшов до висновку, що протест команди Жовтневого району підлягає частковому задоволенню.

КДК було встановлено, що у складі команди Хортицького району приймав участь гравець, прізвище якого не було внесено до заявкового аркушу команди до початку турніру «Кубок Федерації». Футболіста-професіонала у складі команди Хортицького району не виявлено.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись п.п. 3, 8.2 та 13.1 Регламенту 2-го Кубку Федерації з футболу серед команд районів міста Запоріжжя, на підставі ст.ст. 4, 9, 12, ч. 2 ст. 14 та ст.ст. 57, 61 і 62 ДП ЗМФФ,

 

ВИРІШИВ:


      1. Протест команди Жовтневого району задовольнити частково.

2.    За участь у грі незаявленого футболіста, результат матчу 1-го туру Кубку федерації Хортицький район – Жовтневий район, що відбувся 21 червня 2014 року, анулювати, голи, забиті гравцями обох команд – анулювати, отримані попередження – залишити в силі.

3.    Команді Хортицького району зарахувати технічну поразку з рахунком 0:3, а команді Жовтневого району – перемогу з рахунком 3:0.

4.    Протягом п'яти днів з моменту проголошення даного рішення розмістити повний його текст на офіційному електронному сайті ЗМФФ – www.football.zp.ua.

5.    Дане рішення може бути оскаржене зацікавленими сторонами до апеляційного комітету ЗМФФ у п’ятиденний строк з моменту його оприлюднення на офіційному електронному сайті ЗМФФ –www.football.zp.ua. (ч. 4 ст. 61  та ст. 70 ДП ЗМФФ).

 

Заступник голови КДК                                                      К.П. КуршиновОприлюднено на сайті 27 червня 2014 року

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте