Логин

Регистрация

Регистрация пользователя
или Отмена

Комитеты

Склади комітетів ЗМФФ


Комітет арбітрів:
1. Войтюк Олександр Миколайович - голова комітету
2. Ісаєв Юрій Іванович 
- заступник голови комітету
3. Рибченко Ігор Олегович - секретар комітету

Комітет юнацького футболу:
1. Малаховський Анатолій Володимирович 
- голова комітету
2. Висоцький Володимир Олександрович - заступник голови комітету
3. Бобровицький Богдан Вікторович - секретар комітету

Технічний комітет:
1. Кузовлєв Дмитро Ігорович 
- голова комітету
2. Худяков Олександр Владиславович - заступник голови комітету
3. Степаненко Олексій Вікторович - секретар комітету

Комітет з проведення змагань:
1. Чистяков Кирило Володимирович 
- голова комітету
2. Потоцький Антон Валентинович - заступник голови комітету
3. Філоненко Сергій Васильович - секретар комітету

Комітет пропаганди, агітації та зв’язку із ЗМІ:
1. Запороженко Дмитро Ігорович 
- голова комітету
2. Богатир Микита Іванович - заступник голови комітету
3. Воронова Наталія - секретар комітету

Контрольно-дисциплінарний комітет:
1. Солонина Евгеній Сергійович  
- голова комітету
2. Куршинов Костянтин Павлович - заступник голови комітету
3. Пушкарьова Олена Юріївна - секретар комітету

Апеляційний комітет:
1. Бабіч Анатолій Григорович 
- голова комітету
2. Нєкрасов Ігор Михайлович - заступник голови комітету
3. Холковський Богдан Ігорович  - секретар комітету

Контрольно-ревізійний комітет:

1.Герцик Ярослав Васильович - голова комітету

2.Ісаєв Антон Юрійович - заступник голови комітету

3.Верещага Володимир Володимирович - секретар комітету

Расписание и результаты матчей

 Юноши, U13, U15

20.04

U15мет06.1-аяксмет

9:30

20.04

U13мет06.2-дизел

11:00

20.04

U13мет07.1-тит мет

12:30

20.04

U13мет07.2-проминня

14:00

20.04

U13сдюш06.3-динамо

9:30

20.04

U13сдюш06.2-славут

11:00

20.04

U13сдюш05-юпитер

12:30

20.04

U15сдюш06.1-юпитер


14:00

Юноши, U7

20.04

славут-мет12-2

9:00

20.04

мет12-1-шторм1

9:45

20.04

шторм2-мет12-1

10:30

20.04

мет12-2-шторм1

11:15

20.04

дизел11-аякс2

12:00

20.04

аякс1-юность2

12:45

20.04

аякс1-дизел11

13:30

20.04

аякс2-юность1

14:15

21.04

арис-славут

10:30

21.04

шторм2-арис


11:15

Юноши, U8

20.04

аякс11-юпитер

9:00 
20.04 динамо-тит мет  10:00 

20.04

тит мет-шторм 11:00 

20.04

дизел10-мет11.3 12:00 

20.04

 шторм-славут 13:00 

20.04

 сичюнд-3-дизел10

14:00

Юноши, U9-U11

20.04 U11сдюш07-тит.мет

9:00 

20.04 U11аякс08-мет07.3

10:00

20.04

U9дин.про3-тит мет

11:00

20.04

U9диз09-дин.про1 12:00

20.04

U9торпедо-дин10 13:00

20.04

U9дин.про2-дизел09 14:00

20.04

U9аякс10-дин09-2 15:00

20.04

U9аякс10-мет09.1 16:00

20.04

U9мет10-2-славут 17:00

20.04

U11шторм-голкип. 18:00

21.04

U11мет08.3-юпитер 8:00

21.04

U11мет08.1-славут 9:00

21.04

U11спартак07-мет08.2 10:00

21.04

U9мет09.2-мет11-1 11:00

21.04

U11мет09.1-спартак07

12:00

21.04

U9тит мет-аякс10

13:00
 

Расписание, чемпионаты ЗЛФЛ

Юноши, футзал.

Расписание, чемпионаты МФЛ

Сейчас 13352 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте