Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022

2022
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 1
O`HARA
0 : 2
Запоріжсталь
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 1
Форт
4 : 3
МФК Запоріжжя
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 1
Beluga
5 : 3
ХФК Вибір
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 1
Вогнетрив
4 : 0
Сфера
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 2
Вогнетрив
2 : 4
МФК Запоріжжя
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 2
Югсталь
1 : 4
Запоріжсталь
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 2
Форт
7 : 3
Beluga
Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022
Тур 2
O`HARA
1 : 2
ХФК Вибір
<
>

Перша Ліга ЗЛФЛ з футзалу 2022

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
16
12
2
2
57
33
24
38
2
Вогнетрив
в в н в в
16
11
1
4
62
30
32
34
3
Сфера
в п п в в
16
10
1
5
74
46
28
31
4
Югсталь
п в в в в
16
8
1
7
53
43
10
25
5
16
7
0
9
57
64
-7
21
6
O`HARA
п п в н п
16
5
2
9
34
52
-18
17
7
Форт
п п в п п
16
4
3
9
42
60
-18
15
8
ХФК Вибір
п п п п в
16
5
0
11
54
75
-21
15
9
Beluga
п п н п п
16
4
2
10
51
81
-30
14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Тур 1
14 Тра 2022
- 14:00
O`HARA
0 2
Запоріжсталь
14 Тра 2022
- 15:00
Форт
4 3
МФК Запоріжжя
14 Тра 2022
- 16:00
Beluga
5 3
ХФК Вибір
14 Тра 2022
- 17:00
Вогнетрив
4 0
Сфера
Тур 2
21 Тра 2022
- 14:00
Вогнетрив
2 4
МФК Запоріжжя
21 Тра 2022
- 15:00
Югсталь
1 4
Запоріжсталь
21 Тра 2022
- 16:00
Форт
7 3
Beluga
21 Тра 2022
- 17:00
O`HARA
1 2
ХФК Вибір
Тур 3
28 Тра 2022
- 14:00
Вогнетрив
3 5
Beluga
28 Тра 2022
- 15:00
Югсталь
6 2
ХФК Вибір
28 Тра 2022
- 16:00
Сфера
3 4
МФК Запоріжжя
28 Тра 2022
- 17:00
O`HARA
0 0
Форт
Тур 4
4 Чер 2022
- 14:00
Вогнетрив
1 0
O`HARA
4 Чер 2022
- 15:00
Сфера
9 6
Beluga
4 Чер 2022
- 16:00
Югсталь
5 1
Форт
4 Чер 2022
- 17:00
Запоріжсталь
5 3
ХФК Вибір
Тур 5
11 Чер 2022
- 14:00
Югсталь
0 5
Вогнетрив
11 Чер 2022
- 15:00
Запоріжсталь
3 3
Форт
11 Чер 2022
- 16:00
МФК Запоріжжя
8 0
Beluga
11 Чер 2022
- 17:00
Сфера
8 1
O`HARA
Тур 6
18 Чер 2022
- 14:00
Запоріжсталь
2 4
Вогнетрив
18 Чер 2022
- 15:00
МФК Запоріжжя
3 4
O`HARA
18 Чер 2022
- 16:00
ХФК Вибір
3 6
Форт
18 Чер 2022
- 17:00
Сфера
4 2
Югсталь
Тур 7
25 Чер 2022
- 14:00
Beluga
1 3
O`HARA
25 Чер 2022
- 15:00
МФК Запоріжжя
2 7
Югсталь
25 Чер 2022
- 16:00
ХФК Вибір
1 2
Вогнетрив
25 Чер 2022
- 17:00
Запоріжсталь
3 1
Сфера
Тур 8
2 Лип 2022
- 11:30
Форт
1 4
Вогнетрив
2 Лип 2022
- 12:30
Beluga
3 3
Югсталь
2 Лип 2022
- 13:30
МФК Запоріжжя
1 3
Запоріжсталь
2 Лип 2022
- 14:30
ХФК Вибір
2 8
Сфера
Тур 9
9 Лип 2022
- 09:00
Форт
3 3
Сфера
9 Лип 2022
- 10:00
O`HARA
4 3
Югсталь
9 Лип 2022
- 11:00
Beluga
3 6
Запоріжсталь
9 Лип 2022
- 12:00
ХФК Вибір
5 6
МФК Запоріжжя
Тур 10
16 Лип 2022
- 14:00
Сфера
5 1
Вогнетрив
16 Лип 2022
- 15:00
МФК Запоріжжя
6 1
Форт
16 Лип 2022
- 16:00
ХФК Вибір
9 4
Beluga
16 Лип 2022
- 17:00
Запоріжсталь
5 1
O`HARA
Тур 11
23 Лип 2022
- 14:00
МФК Запоріжжя
1 9
Вогнетрив
23 Лип 2022
- 15:00
Запоріжсталь
3 0
Югсталь
23 Лип 2022
- 16:00
Beluga
4 3
Форт
23 Лип 2022
- 17:00
ХФК Вибір
4 3
O`HARA
Тур 12
30 Лип 2022
- 14:00
Beluga
4 3
Вогнетрив
30 Лип 2022
- 15:00
МФК Запоріжжя
2 3
Сфера
30 Лип 2022
- 16:00
ХФК Вибір
3 2
Югсталь
30 Лип 2022
- 17:00
Форт
3 4
O`HARA
Тур 13
6 Сер 2022
- 14:00
Beluga
3 6
Сфера
6 Сер 2022
- 15:00
ХФК Вибір
3 4
Запоріжсталь
6 Сер 2022
- 16:00
Форт
0 3
Югсталь
6 Сер 2022
- 17:00
O`HARA
1 2
Вогнетрив
Тур 14
13 Сер 2022
- 14:00
Beluga
3 4
МФК Запоріжжя
13 Сер 2022
- 15:00
Форт
0 2
Запоріжсталь
13 Сер 2022
- 16:00
O`HARA
1 6
Сфера
13 Сер 2022
- 17:00
Вогнетрив
4 1
Югсталь
Тур 15
20 Сер 2022
- 14:00
O`HARA
8 2
МФК Запоріжжя
20 Сер 2022
- 15:00
Форт
6 2
ХФК Вибір
20 Сер 2022
- 16:00
Югсталь
4 3
Сфера
20 Сер 2022
- 17:00
Вогнетрив
2 2
Запоріжсталь
Тур 16
27 Сер 2022
- 14:00
Сфера
3 4
Запоріжсталь
27 Сер 2022
- 15:00
Югсталь
2 1
МФК Запоріжжя
27 Сер 2022
- 16:00
O`HARA
2 2
Beluga
27 Сер 2022
- 17:00
Вогнетрив
9 3
ХФК Вибір
Тур 17
3 Вер 2022
- 14:00
Сфера
4 2
ХФК Вибір
3 Вер 2022
- 15:00
Югсталь
6 3
Beluga
3 Вер 2022
- 16:00
Вогнетрив
7 0
Форт
3 Вер 2022
- 17:00
Запоріжсталь
3 6
МФК Запоріжжя
Тур 18
10 Вер 2022
- 09:00
Югсталь
8 1
O`HARA
10 Вер 2022
- 10:00
Сфера
8 4
Форт
10 Вер 2022
- 11:00
Запоріжсталь
6 2
Beluga
10 Вер 2022
- 12:00
МФК Запоріжжя
4 7
ХФК Вибір
Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Матчей
Голи
1
Заіченко
Сфера
Сфера
15
23
2
Форт
16
22
3
Фросін
Сфера
Сфера
14
16
4
Недря Станіслав
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
15
16
5
ХФК Вибір
13
13 (1)
6
Будін
Вогнетрив
Вогнетрив
15
12 (1)
7
Коньков
Запоріжсталь
Запоріжсталь
15
12 (1)
8
Харченко
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
16
12
9
Максименко
Вогнетрив
Вогнетрив
16
10
10
O`HARA
14
9
Гравець
Оч
1
Тятенков Кирило
Тятенков
Запоріжсталь
Запоріжсталь
7
0
0
7
2
Фросін Данило
Фросін
Сфера
Сфера
6
0
0
6
3
Бідний Олександр
Бідний
Запоріжсталь
Запоріжсталь
0
0
1
5
4
Нікішин Сергій
Нікішин Сергій
Сфера
Сфера
0
0
1
5
5
Вінокуров Олександр
Вінокуров
Beluga
Beluga
2
1
0
4
6
Заіченко Ігор Олександрович
Заіченко
Сфера
Сфера
2
1
0
4
7
Мірошніков Євген
Мірошніков
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
2
1
0
4
8
Болотін Артем
Болотін
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
3
0
0
3
9
Папета Дмитро
Папета
Beluga
Beluga
1
1
0
3
10
Соловьянов Іван
Соловьянов
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
3
0
0
3

Відео матчів

Вогнетрив
Вогнетрив
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
Колодяжний Віктор
Лавриненко Ефим
Лумпов Герман
Матюха Максим
Пуга Олексій
Штін Дмитро
Запоріжсталь
Запоріжсталь
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Бондаренко Сергій
Борисенко Віталій
Бідний Олександр
Жермаль Альберт
Ковалевский Ян
Коньков Євген
Кремса Володимир
Просветов Павло Павлович
Сердюк Данило Володимирович
Тятенков Кирило
МФК Запоріжжя
МФК Запоріжжя
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Бабенко Максим
Болотін Артем
Зуєв Олексій
Мельниченко Віктор Миколайович
Мірошніков Євген
Недря Станіслав
Соловьянов Іван
Харченко Віталій
Сфера
Сфера
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Івашин Юрій
Едельштейн Євген
Заіченко Ігор Олександрович
Мороз Денис
Нікішин Сергій
Огурецкий Дмитро
Фросін Данило
Форт
Форт
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Гаврилюк Сергій
Гасенко Максим
Колієнко Дмитро
Купріяненко Антон
Лютий Роман
Окатий Віктор
Черніков Євгеній
Черніков Олексій
ХФК Вибір
ХФК Вибір
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Іванов Михайло
Головченко Михайло Андрійович
Ковальов Артур Дмитрович
Олейник Сергій Віталійович
Понька Денис
Семиков Валерий
Студенников Павло
Югсталь
Югсталь
Гравець
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Ібадов Тельман
Коломоєць Дмитро
Міщенко Даніїл
Ракицький Сергій В’ячеславович
Сальник Максим
Соколовський Кирилл
Чабанов Павло
Швидкій Артем
Beluga
Beluga
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
25 Чер
club logo
2 Лип
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
Вінокуров Олександр
Малай Данило
Папета Дмитро
Фролов Олександр
Шалік Ілля
Шкабарня Євген
Яценко Антон
O`HARA
O`HARA
Гравець
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
9 Лип
club logo
16 Лип
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
10 Вер
Левченко Юрій
Плаксін Сергій В'ячеславович
Стешин Алексій Олександрович
Поділитися через соціальну мережу: