Перша ліга - ЗМАМФ 2023

2023

Перша ліга - ЗМАМФ 2023

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
Баядера
в в п в в
20
1
3
132
55
77
61
2
Польфарма
в п н в в
16
4
4
125
56
69
52
3
Вогнетрив
в п н в п
14
3
7
114
71
43
45
4
Starlife
в п в в в
14
1
9
106
82
24
43
5
12
6
6
75
63
12
42
6
12
4
8
88
53
35
40
7
ФК Дніпро
в в в п в
12
4
8
97
67
30
40
8
Мангал-2
в п в в п
12
3
9
92
87
5
39
9
Postman
п в в в в
9
3
12
69
63
6
30
10
ХФК Вибір
н н п п п
8
6
10
78
59
19
30
11
4
4
16
72
90
-18
16
12
Юніверс
п п н п п
2
2
20
26
92
-66
8
13
Кроти
п п п п п
0
1
23
52
288
-236
1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Тур 1
26 Бер 2023
- 13:00
АльтезаАвто
5 0
Юніверс
26 Бер 2023
- 14:00
Вогнетрив
5 0
ФК Зірка-Запоріжжя
26 Бер 2023
- 15:00
Мангал-2
2 2
Таврія Василівка
26 Бер 2023
- 16:00
Кроти
1 12
ФК Дніпро
26 Бер 2023
- 17:00
Postman
2 3
Starlife
26 Бер 2023
- 18:00
Баядера
6 2
ХФК Вибір
Тур 2
2 Кві 2023
- 13:00
Польфарма
5 4
Таврія Василівка
2 Кві 2023
- 14:00
Postman
1 4
АльтезаАвто
2 Кві 2023
- 15:00
Мангал-2
4 2
ФК Дніпро
2 Кві 2023
- 16:00
Баядера
4 3
Юніверс
2 Кві 2023
- 17:00
Кроти
1 15
ФК Зірка-Запоріжжя
2 Кві 2023
- 18:00
Вогнетрив
2 3
ХФК Вибір
Тур 3
9 Кві 2023
- 13:00
Польфарма
4 1
ФК Дніпро
9 Кві 2023
- 14:00
Postman
1 3
Баядера
9 Кві 2023
- 15:00
Мангал-2
6 1
ФК Зірка-Запоріжжя
9 Кві 2023
- 16:00
Starlife
2 3
АльтезаАвто
9 Кві 2023
- 17:00
Вогнетрив
3 1
Юніверс
9 Кві 2023
- 18:00
Кроти
1 12
ХФК Вибір
Тур 4
23 Кві 2023
- 13:00
Кроти
4 5
Юніверс
23 Кві 2023
- 14:00
Postman
2 4
Вогнетрив
23 Кві 2023
- 15:00
Польфарма
3 3
ФК Зірка-Запоріжжя
23 Кві 2023
- 16:00
Starlife
1 3
Баядера
23 Кві 2023
- 17:00
Таврія Василівка
4 2
ФК Дніпро
23 Кві 2023
- 18:00
Мангал-2
1 0
ХФК Вибір
Тур 5
30 Кві 2023
- 13:00
АльтезаАвто
1 6
Баядера
30 Кві 2023
- 14:00
Postman
8 0
Кроти
30 Кві 2023
- 15:00
Мангал-2
1 1
Юніверс
30 Кві 2023
- 16:00
Польфарма
2 3
ХФК Вибір
30 Кві 2023
- 17:00
Starlife
2 3
Вогнетрив
30 Кві 2023
- 18:00
Таврія Василівка
6 4
ФК Зірка-Запоріжжя
Тур 6
7 Тра 2023
- 13:00
АльтезаАвто
1 1
Вогнетрив
7 Тра 2023
- 14:00
ФК Дніпро
2 2
ФК Зірка-Запоріжжя
7 Тра 2023
- 15:00
Postman
1 7
Мангал-2
7 Тра 2023
- 16:00
Польфарма
6 0
Юніверс
7 Тра 2023
- 17:00
Starlife
12 2
Кроти
7 Тра 2023
- 18:00
Таврія Василівка
4 4
ХФК Вибір
Тур 7
14 Тра 2023
- 13:00
Баядера
8 3
Вогнетрив
14 Тра 2023
- 14:00
Postman
3 4
Польфарма
14 Тра 2023
- 15:00
Starlife
6 5
Мангал-2
14 Тра 2023
- 16:00
Таврія Василівка
3 0
Юніверс
14 Тра 2023
- 17:00
АльтезаАвто
28 0
Кроти
14 Тра 2023
- 18:00
ФК Дніпро
3 3
ХФК Вибір
Тур 8
21 Тра 2023
- 13:00
Баядера
19 4
Кроти
21 Тра 2023
- 14:00
Postman
2 3
Таврія Василівка
21 Тра 2023
- 15:00
АльтезаАвто
6 2
Мангал-2
21 Тра 2023
- 16:00
ФК Дніпро
2 0
Юніверс
21 Тра 2023
- 17:00
Starlife
2 4
Польфарма
21 Тра 2023
- 18:00
ФК Зірка-Запоріжжя
1 2
ХФК Вибір
Тур 9
28 Тра 2023
- 13:00
Starlife
1 3
Таврія Василівка
28 Тра 2023
- 14:00
Postman
1 1
ФК Дніпро
28 Тра 2023
- 15:00
Баядера
5 1
Мангал-2
28 Тра 2023
- 16:00
АльтезаАвто
3 3
Польфарма
28 Тра 2023
- 17:00
ФК Зірка-Запоріжжя
7 3
Юніверс
28 Тра 2023
- 18:00
Вогнетрив
20 7
Кроти
Тур 10
4 Чер 2023
- 13:00
АльтезаАвто
1 1
Таврія Василівка
4 Чер 2023
- 14:00
Postman
4 0
ФК Зірка-Запоріжжя
4 Чер 2023
- 15:00
Вогнетрив
2 4
Мангал-2
4 Чер 2023
- 16:00
Баядера
5 3
Польфарма
4 Чер 2023
- 17:00
Starlife
4 1
ФК Дніпро
4 Чер 2023
- 18:00
ХФК Вибір
3 1
Юніверс
Тур 11
11 Чер 2023
- 13:00
Баядера
3 5
Таврія Василівка
11 Чер 2023
- 14:00
Postman
0 1
ХФК Вибір
11 Чер 2023
- 15:00
Кроти
2 4
Мангал-2
11 Чер 2023
- 16:00
Вогнетрив
4 4
Польфарма
11 Чер 2023
- 17:00
АльтезаАвто
3 2
ФК Дніпро
11 Чер 2023
- 18:00
Starlife
5 5
ФК Зірка-Запоріжжя
Тур 12
18 Чер 2023
- 13:00
Postman
3 0
Юніверс
18 Чер 2023
- 14:00
Кроти
3 18
Польфарма
18 Чер 2023
- 15:00
Starlife
3 5
ХФК Вибір
18 Чер 2023
- 16:00
Вогнетрив
8 1
Таврія Василівка
18 Чер 2023
- 17:00
АльтезаАвто
3 2
ФК Зірка-Запоріжжя
18 Чер 2023
- 18:00
Баядера
5 2
ФК Дніпро
Тур 13
25 Чер 2023
- 13:00
Кроти
3 3
Таврія Василівка
25 Чер 2023
- 14:00
Starlife
6 2
Юніверс
25 Чер 2023
- 15:00
Мангал-2
3 6
Польфарма
25 Чер 2023
- 16:00
Вогнетрив
5 9
ФК Дніпро
25 Чер 2023
- 17:00
Баядера
3 2
ФК Зірка-Запоріжжя
25 Чер 2023
- 18:00
АльтезаАвто
1 0
ХФК Вибір
Тур 14
23 Лип 2023
- 13:00
ХФК Вибір
0 2
Баядера
23 Лип 2023
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 6
Вогнетрив
23 Лип 2023
- 15:00
ФК Дніпро
11 2
Кроти
23 Лип 2023
- 16:00
Юніверс
0 1
АльтезаАвто
23 Лип 2023
- 17:00
Starlife
5 2
Postman
23 Лип 2023
- 18:00
Таврія Василівка
4 1
Мангал-2
Тур 15
29 Лип 2023
- 18:00
ХФК Вибір
4 5
Вогнетрив
30 Лип 2023
- 16:30
АльтезаАвто
0 0
Postman
30 Лип 2023
- 17:30
Таврія Василівка
0 4
Польфарма
30 Лип 2023
- 18:30
Юніверс
2 3
Баядера
30 Лип 2023
- 19:30
ФК Зірка-Запоріжжя
10 2
Кроти
30 Лип 2023
- 20:30
ФК Дніпро
3 7
Мангал-2
Тур 16
6 Сер 2023
- 13:00
Баядера
4 4
Postman
6 Сер 2023
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
3 4
Мангал-2
6 Сер 2023
- 15:00
АльтезаАвто
2 3
Starlife
6 Сер 2023
- 16:00
Юніверс
0 6
Вогнетрив
6 Сер 2023
- 17:00
ХФК Вибір
19 0
Кроти
6 Сер 2023
- 18:00
ФК Дніпро
2 1
Польфарма
Тур 17
13 Сер 2023
- 13:00
Вогнетрив
8 0
Postman
13 Сер 2023
- 14:00
ХФК Вибір
4 4
Мангал-2
13 Сер 2023
- 15:00
Баядера
4 2
Starlife
13 Сер 2023
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
1 4
Польфарма
13 Сер 2023
- 17:00
Юніверс
5 0
Кроти
13 Сер 2023
- 18:00
ФК Дніпро
2 2
Таврія Василівка
Тур 18
20 Сер 2023
- 13:00
Баядера
3 1
АльтезаАвто
20 Сер 2023
- 14:00
ХФК Вибір
4 5
Польфарма
20 Сер 2023
- 15:00
Вогнетрив
4 5
Starlife
20 Сер 2023
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 5
Таврія Василівка
20 Сер 2023
- 17:00
Кроти
1 11
Postman
20 Сер 2023
- 18:00
Юніверс
0 5
Мангал-2
Тур 19
27 Сер 2023
- 13:00
Мангал-2
4 6
Postman
27 Сер 2023
- 14:00
Юніверс
1 9
Польфарма
27 Сер 2023
- 15:00
Кроти
3 15
Starlife
27 Сер 2023
- 16:00
ХФК Вибір
2 2
Таврія Василівка
27 Сер 2023
- 17:00
Вогнетрив
3 0
АльтезаАвто
27 Сер 2023
- 18:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 3
ФК Дніпро
Тур 20
3 Вер 2023
- 13:00
Вогнетрив
3 0
Баядера
3 Вер 2023
- 14:00
Мангал-2
2 8
Starlife
3 Вер 2023
- 15:00
Польфарма
3 0
Postman
3 Вер 2023
- 16:00
Кроти
1 3
АльтезаАвто
3 Вер 2023
- 17:00
Юніверс
0 3
Таврія Василівка
3 Вер 2023
- 18:00
ХФК Вибір
0 3
ФК Дніпро
Тур 21
10 Вер 2023
- 13:00
Мангал-2
6 3
АльтезаАвто
10 Вер 2023
- 14:00
ХФК Вибір
1 1
ФК Зірка-Запоріжжя
10 Вер 2023
- 15:00
Польфарма
9 3
Starlife
10 Вер 2023
- 16:00
Кроти
1 23
Баядера
10 Вер 2023
- 17:00
Юніверс
0 7
ФК Дніпро
15 Жов 2023
- 12:00
Таврія Василівка
2 4
Postman
Тур 22
17 Вер 2023
- 13:00
Мангал-2
4 5
Баядера
17 Вер 2023
- 14:00
Польфарма
5 4
АльтезаАвто
17 Вер 2023
- 15:00
ФК Дніпро
4 2
Postman
17 Вер 2023
- 16:00
Таврія Василівка
2 3
Starlife
17 Вер 2023
- 17:00
Кроти
3 10
Вогнетрив
17 Вер 2023
- 18:00
Юніверс
0 2
ФК Зірка-Запоріжжя
Тур 23
24 Вер 2023
- 13:00
Мангал-2
8 3
Вогнетрив
24 Вер 2023
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
1 5
Postman
24 Вер 2023
- 15:00
Юніверс
0 0
ХФК Вибір
24 Вер 2023
- 16:00
Польфарма
1 2
Баядера
24 Вер 2023
- 17:00
ФК Дніпро
9 1
Starlife
24 Вер 2023
- 18:00
Таврія Василівка
3 1
АльтезаАвто
Тур 24
1 Жов 2023
- 13:00
ФК Зірка-Запоріжжя
4 5
Starlife
1 Жов 2023
- 14:00
Польфарма
0 0
Вогнетрив
1 Жов 2023
- 15:00
ФК Дніпро
5 4
АльтезаАвто
1 Жов 2023
- 16:00
Таврія Василівка
4 3
Баядера
1 Жов 2023
- 17:00
Мангал-2
5 4
Кроти
1 Жов 2023
- 18:00
ХФК Вибір
0 2
Postman
Тур 25
8 Жов 2023
- 13:00
ХФК Вибір
2 5
Starlife
8 Жов 2023
- 14:00
Таврія Василівка
1 2
Вогнетрив
8 Жов 2023
- 15:00
ФК Зірка-Запоріжжя
0 5
АльтезаАвто
8 Жов 2023
- 16:00
ФК Дніпро
3 6
Баядера
8 Жов 2023
- 17:00
Юніверс
1 5
Postman
8 Жов 2023
- 18:00
Польфарма
12 3
Кроти
Тур 26
15 Жов 2023
- 13:00
Таврія Василівка
8 4
Кроти
15 Жов 2023
- 14:00
ХФК Вибір
4 5
АльтезаАвто
15 Жов 2023
- 15:00
Юніверс
1 4
Starlife
15 Жов 2023
- 16:00
ФК Дніпро
6 4
Вогнетрив
15 Жов 2023
- 17:00
Польфарма
10 2
Мангал-2
15 Жов 2023
- 18:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 7
Баядера

Бомбардири

Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Голи
1
Вогнетрив
Вогнетрив
43 (1)
2
Польфарма
37 (1)
3
Starlife
25
4
Баядера
23
Баядера
23
6
ХФК Вибір
ХФК Вибір
20
Польфарма
20
8
АльтезаАвто
АльтезаАвто
19
9
Баядера
Баядера
18
Вогнетрив
18

Картки

Гравець
Оч
1
Власович Анатолій
Власович Анатолій
ФК Дніпро
ФК Дніпро
5
1
1
12
2
Понька Денис
Понька Денис
ХФК Вибір
ХФК Вибір
3
0
1
8
3
Іванов Олег
Іванов Олег
Баядера
Баядера
2
0
1
7
4
Назаренко Максим
Назаренко Максим
Таврія Василівка
Таврія Василівка
2
0
1
7
5
Попов Євген
Попов Євген
АльтезаАвто
АльтезаАвто
1
0
1
6
6
Пузирьов Ярослав
Пузирьов Ярослав
ХФК Вибір
ХФК Вибір
1
0
1
6
7
Студенников Павло
Студенников Павло
ХФК Вибір
ХФК Вибір
6
0
0
6
8
Бідний Олександр
Бідний Олександр
Баядера
Баядера
0
0
1
5
9
Клопот Євген
Клопот Євген
ФК Дніпро
ФК Дніпро
3
1
0
5
10
Дубінянський Ігор
Дубінянський Ігор
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
4
0
0
4

Картки та пропуски

Postman
Postman
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Єрмократьєв Антон
Богдай Денис
Буланов Сергій
Волощук Ігор
Гайдаржи Іван
Лончук Назар
Мазаєв Дмитро
Подлипенко Ілля
Резанов Ігор
Starlife
Starlife
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Гасан Єгор
Костюченко Дмитро
Матюхов Сергій
Олефіренко Микола
Свіргун Олексій
Собкалов Владислав
Чмихало Сергій
Чубовський Роман
Якушин Максим
АльтезаАвто
АльтезаАвто
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Грінько Євгеній
Дьомін Денис
Кікоть Андрій
Літвінов Андрій
Моісєєв Денис
Патяк Ігор
Помінов Євген
Попов Євген
Проценко Микита
Третяков Віктор
Баядера
Баядера
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Іванов Олег
Бідний Олександр
Дубницький Денис
Коньков Євген
Лавриненко Максим
Повалій Владислав
Сисоєв Дмитро
Тарасенко Іван
Вогнетрив
Вогнетрив
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
29 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Близнюк Деніс
Лумпов Герман
Марусенко Владислав
Кроти
Кроти
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Димитренко Денис
Молчанов Андрій
Місюра Олександр
Плещеєв Максим
Чепельов Артур
Юзвик Віталій
Мангал-2
Мангал-2
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
15 Жов
Борисов Атрем
Бугрімов Кирило
Владов Ростислав
Гуренко Андрій
Кравець Ілля
Подпружніков Сергій
Слабишев Юрій
Тончук Ігор
Польфарма
Польфарма
Гравець
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Кіртока Микита
Лютий Роман
Малай Данило
Торобцев Дмитро
Фролов Олександр
Христенко Костянтин
Черніков Євгеній
Черніков Олексій
Шовкун Владислав
Таврія Василівка
Таврія Василівка
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
23 Кві
club logo
30 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
13 Сер
club logo
20 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
club logo
15 Жов
Болотін Артем
Личак Кирило
Мирошников Євген
Назаренко Василь
Назаренко Максим
Харченко Віталій
Холін Олександр
ФК Дніпро
ФК Дніпро
Гравець
club logo
26 Бер
club logo
2 Кві
club logo
9 Кві
club logo
23 Кві
club logo
7 Тра
club logo
14 Тра
club logo
21 Тра
club logo
28 Тра
club logo
4 Чер
club logo
11 Чер
club logo
18 Чер
club logo
25 Чер
club logo
23 Лип
club logo
30 Лип
club logo
6 Сер
club logo
13 Сер
club logo
27 Сер
club logo
3 Вер
club logo
10 Вер
club logo
17 Вер
club logo
24 Вер
club logo
1 Жов
club logo
8 Жов
club logo
15 Жов
Вискребцев Руслан