Громадська організація «Запорізька асоціація футболу» – ГО «ЗАФ»

«Zaporizhzhya association of football» – «ZAF»

Створена у відповідності до норм чинного законодавства України, яка об’єднує громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, на основі спільності інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом та не передбачає одержання прибутку від своєї діяльності.

Головною метою діяльності ЗАФ є пропагування розвитку фізичної культури і спорту серед молоді, формування здорового способу життя та духовного зростання людини, створення умов для організації та забезпечення проведення змагань серед усіх верств населення країни, задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів організації.

 

Основними завданнями, що ставить перед собою Організація є:

ГО «ЗАФ» діє з метою забезпечення розвитку футболу в місті, зростання його рівня і масовості, гідного представництва міста у всеукраїнському футбольному співтоваристві шляхом консолідації і координації зусиль громадян і організацій, зацікавлених у піднесенні міського футболу, сприяння їх злагодженій взаємодії і співробітництву, демократизації управління футболом, поширення єдиної, концептуально виваженої політики розвитку футболу, дисциплінарної практики, методології гри, пропаганди, популяризації футболу, задоволення та захисту інтересів членів ГО «ЗАФ».

Для досягнення вищезазначеної мети ГО «ЗАФ» ставить перед собою наступні завдання:

 • Брати участь у розробці та втіленні програм розвитку футболу в місті, перспективних планів підготовки збірних команд міста до всеукраїнських змагань, принципів та основних критеріїв формування збірних команд.
 • Сприяти ефективній діяльності членів ГО «ЗАФ» по виконанню статутних завдань.
 • Забезпечувати організацію змагань і турнірів та проводити чемпіонати, першості, кубкові змагання серед членів Асоціації.
 • Сприяти становленню і розвитку співробітництва, плідної взаємодії, порозуміння між членами ГО «ЗАФ».
 • Погоджувати різноманітні підходи членів ГО «ЗАФ» до проблем, що відносяться до сфери діяльності ГО «ЗАФ» та її членів; по можливості запобігати виникненню конфліктів і суперечок між членами ГО «ЗАФ» та забезпечувати впровадження їх єдиної спільної політики розвитку футболу.
 • Забезпечувати дотримання всіма членами ГО «ЗАФ» установчих та регламентуючих документів ГО «ЗАФ», «Правил гри» (а у випадках, коли підлягають до застосування документи ФІФА, УЄФА, АФУ – цих документів) при проведенні футбольних матчів у будь-якій формі; для цього – контролювати проведення останніх за участю членів Асоціації.
 • Надавати правову і соціальну допомогу членам ГО «ЗАФ» – гравцям, тренерам та іншим фахівцям футболу, проявляти турботу про ветеранів футболу.
 • Сприяти підготовці гравців національного рівня, забезпеченню успішних виступів збірних команд міста в Чемпіонатах, Першостях і Кубках України.
 • Підгримувати зв’язок і співпрацювати з АФЗО (Асоціацією футболу Запорозької області), забезпечувати дотримання її Статуту та інших регламентуючих документів членами ГО «ЗАФ».
 • При отриманні відповідних повноважень організовувати міжнародні змагання на території міста, сприяти успішному виступу клубних команд міста на всеукраїнських змаганнях.
 • Сприяти поширенню інформації про футбол в місті (в т.ч. про діяльність ГО «ЗАФ») через засоби масової інформації, організаціє конференцій, семінарів для тренерів, арбітрів, інших фахівців футболу, які є індивідуальними членами ГО «ЗАФ».
 • Забезпечувати здійснення єдиної дисциплінарної практики щодо членів ГО «ЗАФ»
 • Представляти гравців, тренерів та інших фахівців футболу до нагород, заохочень та присвоєння спортивних та почесних звань.
 • Організовувати виготовлення офіційної нагородної та пам’ятної атрибутики, сувенірної і рекламної продукції ГО «ЗАФ»

 

Наші реквізити:

UA00000000000000 ПАТ “ПриватБанк”,

ЄДРПОУ 42854676

Адреса: 69005, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 81В

тел.+38068-447-00-08,

e-maill: @gmail.com

Ми в соціальних мережах:

 

 

Поділитися через соціальну мережу: