Шановна редакція інтернет видання TRIBUNA.COM та автору статті Костянтину Варварнику.

Ми щиро вдячні вам щодо привернення уваги до подій, які відбулися і відбуваються у Першій лізу України з футболу.

Так, ми дійсно виступили зі словами підтримки та обурення на користь муніципального футбольного клуба міста Запоріжжя КП МФК «Металург».

В статті «У Першій лізі гаряче: Павелко назвав 4 клуби «претендентами на УПЛ», п’ятий публічно обурився – а потім йому не зарахували гол» від 09 березня 2023 року

(https://ua.tribuna.com/uk/tribuna/blogs/ukrainianf/3078384-vognyanyj-tyzhden-u-pershij-lizi-pavelko-nazvav-4-kluby-preten/?utm_source=facebook&utm_medium=flagman&utm_author=lys&fbclid=IwAR0HFQhUsw7xJjt-jNJWdyNtV975pjCcjM3aAB9VGsn2j7NUhcXxvo2Mm3w?utm_source=copy)

допущено неточність. Автор статті напевно не розібрався у структурі Запорізького футболу та помилково зазначив, що Заява Запорізької асоціації футболу (міська)

є заявою Запорізької обласної асоціації футболу (обласна).

Хочемо зазначити та просимо донести футбольній спільноті України, що Громадська організація «Запорізька асоціація футболу» – ГО «ЗАФ» – є футбольною організацією міста Запоріжжя. Вона здійснює організацію та проведення відкритих міських змагань з футболу в місті Запоріжжя серед різних вікових груп аматорських команд.

Головою Запорізької асоціації футболу є Розсоха Борис.

Офіційна сайт ГО «ЗАФ»: https://football.zp.ua/

Офіційна Facebook сторінка: https://www.facebook.com/ZaporizhzhyaFootballAssociation

Просимо внести відповідні зміни до вищезазначеної статті.

З повагою,

Голова ЗАФ                                                                                     Борис РОЗСОХА

Поділитися через соціальну мережу: