🕥 23.12.2023. “ZpGroup” – “Мангал”, 10:30

Важкий календар матчів “ZpGroup” через участь у Кубку та чемпіонаті України позначився на результатах у Вищій лізі. Після 5-го туру команда Олександра Оліщука несподівано знаходиться поза трійкою лідерів, зазнавши двох поразок від конкурентів – “АРПИ” та “Колесо-Центр”. У матчі з “Мангалом” чинний чемпіон не матиме права на помилку. Водночас команда Олександра Міщука, яка в минулому сезоні вже відбирала очки у “ZpGroup” і вважається незручним суперником для фаворитів, також спробує скористатися труднощами чинного чемпіона, який залишається без перемог вже 3 матчі поспіль.

🕥 23.12.2023. “Felicita” – “АРПИ”, 11:50

До матчу з головним аутсайдером сезону команда Ігоря Москвичова підходить у прекрасному настрої: “АРПИ” здобув емоційну та дуже важливу перемогу над “ZpGroup” і знову очолив турнірну таблицю. Нинішній суперник “Felicita” – єдина команда Вищої ліги, яка досі не набирала очок у поточному сезоні. Важко це буде зробити й у матчі проти мотивованого боротьбою за титул “АРПИ”, чиї гравці набрали хороший хід і зроблять все можливе, щоб завершити рік у статусі лідера турнірної таблиці. Схоже, що Ігорю Москвичову таки вдалося знайти рівноцінну заміну гравцям, які були лідерами минулорічного складу, через що боротьба за титул у цьому сезоні буде дуже цікавою.

🕥 23.12.2023. “Динамо” – “Югсталь”, 13:10

Матч, що матиме статус центрального у турі. “Югсталь” та “Динамо” – це прямі конкуренти, які однаково сильно прагнуть вклинитися у медальні перегони. “Динамівці” вже зробили заявку, обігравши “АРПИ” та відібравши очки у “ZpGroup”. “Югсталівці” ще в минулому сезоні показали невипадковість своєї присутності у Вищій лізі, потрапивши у Фінал Чотирьох. Якщо в минулому сезоні найкращим голеадором чемпіонату став гравець “Югсталі” Ігор Заіченко, то зараз у списку бомбардирів лідирує інший представник цієї команди Денис Слободнюк. Натомість у складі “Динамо” свій потенціал розкрив 21-річний Артем Сальник, який також перебуває у топі найрезультативніших гравців сезону.

🕥 23.12.2023. “Колесо-Центр” – “Легіон”, 14:30

Протягом останніх сезонів “Колесо-Центр” ніяк не вдається виграти медалі Вищої ліги. Особливі надії покладаються на нинішній сезон, зважаючи на те, що команда Максима Павлюка вже спромоглася обіграти “ZpGroup” та “Динамо”. За винятком провального поєдинку з “АРПИ”, “Колесо-Центр” набирає очки там, де має це робити. Очевидно, що в матчі проти “Легіона” команду влаштує виключно перемога. Суперник чудово це розуміє, тому будуватиме гру на контратаках та максимально концентруватиметься на захисних діях. Якщо в минулому сезоні дебютант Вищої ліги скоріше набирався досвіду, то у новому “Легіон” спробує піднести кілька сенсацій.

Поділитися через соціальну мережу: