🕥 13.01.2024. “Мангал” – “Колесо-Центр”, 10:30

“Колесо-Центр” зберігає місце в топ-3, тоді як “Мангал” задалеко від лідерів, через що боротися за нагороди у цьому сезоні буде вкрай важко. Після перемоги над “Динамо” команда Олександра Міщука не зуміла стримати потужні “АРПИ”, “Югсталь” і “ZpGroup”. Тепер “Мангалу” протистоятиме ще один мотивований боротьбою за найвищі місця суперник. “Колесо-Центр” давно не вигравав медалей найпрестижнішої футзальної ліги Запоріжжя. Зараз у команди Максима Павлюка з’явився реальний шанс. Відстань до лідера турнірної таблиці – всього одна перемога. “Мангалу” потрібно згадувати чари минулого сезону, коли їхня команда добряче псувала нерви фаворитам і відбирала очки в “ZpGroup”, “АРПИ” і того ж таки “Колесо-Центра”.

🕥 13.01.2024. “АРПИ” – “Легіон”, 11:50

“АРПИ” має чудові шанси звершити перше коло чемпіонату на вершині турнірної таблиці. Для цього необхідно перемогти “Легіон” – бойову команду з характером, що проводить лише другий сезон в еліті запорізького футзалу. Протистояти чинному лідеру буде тяжко – підопічні Ігоря Москвичова набрали впевненої ходи, видавши переконливу серію з 5 перемог поспіль. Ефект після поразки від “Динамо” ще в стартовому турі подіяв чародійним чином. “АРПИ” на одному диханні розібрався з прямими конкурентами, націлившись на чемпіонство. Проте шлях гарантовано буде непростим – попереду ще друге коло, де сюрпризи чекатимуть на кожному кроці. У будь-якому разі битва за золото вимальовується шалена. “Легіону” залишається лише якісно готуватися до гри від захисту та шукати свої можливості в контратаках.

🕥 13.01.2024. “Felicita” – “Динамо”, 13:10

“Felicita” й досі залишається без набраних очок у цьому сезоні. Матч проти “Динамо” – останній шанс хоч якось скрасити невдале перше коло, після якого буде можливість освіжити склад у період дозаявки. Шанси команди Олександра Моргунова збільшує той факт, що пропускатиме гру через вилучення голкіпер суперника Олександр Пудов. Вже не вперше у цьому сезоні “динамівцям” доведеться вирішувати турнірні завдання без свого основного стража воріт. Вдається їм це з перемінним успіхом. Принаймні, “Мангал” та “Колесо-Центр” скористалися відсутністю Олександра Пудова на “відмінно”. У попередньому турі “Felicita” встановила антирекорд цього сезону 0:9. Підопічні Олександра Моргунова разом зі своїм наставником повинні якось реабілітуватися та проявити характер.

🕥 17.01.2023. “Югсталь” – “ZpGroup”, 17:45

Центральний матч туру між “Югсталлю” та “ZpGroup” відбудеться 17 січня у середу. Команда Олександра Оліщука продовжує виступати на всеукраїнській арені, захищаючи честь Запоріжжя у Першій лізі. Тим часом конкуренти по Вищій лізі намагаються використати завантаженість “ZpGroup” на свою користь. І їм це вдається. Чинний чемпіон розгубив забагато очок у першому колі і сенсаційно знаходиться поза трійкою лідерів. Водночас “Югсталь” не цікавлять проблеми суперника – команда Романа Кузового вже в дебютному сезоні показала власні амбіції, не відступатиме й тепер. Поки є шанс нав’язати конкуренцію “ZpGroup”, суперники будуть витискати максимум. Тим більше, що в минулому сезоні “Югсталь” найбільше отримувала саме від “ZpGroup”.

Поділитися через соціальну мережу: