Громадянство
Дата Народження
05.02.1972
Вік
52
Завершені матчі
Арбітр
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 13:50
«Козацький ліцей»
3 0
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 13:15
«Світоч» Вільнянськ
1 2
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 12:05
Гімназія №111
2 3
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 11:30
«Світоч» Вільнянськ
1 6
«Козацький ліцей»
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:55
Гімназія №12
7 0
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 12:15
Пологівський ліцей №1
5 1
Банівська гімназія
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 11:40
Веселівська ЗОШ
2 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:55
Банівська гімназія
4 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:20
Веселівська ЗОШ
0 7
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:35
Банівська гімназія
5 1
Веселівська ЗОШ
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:00
Чкаловський ліцей
0 9
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 10:30
«Темп» Долинська
3 5
Петропільський ліцей
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:45
«Темп» Долинська
0 16
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:00
Петропільський ліцей
0 10
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 12:15
«Лідер» Біленьківська
0 5
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 11:40
Балабинська гімназія «Престиж»
7 0
«Всесвіт» Матвіївська
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:55
«Всесвіт» Матвіївська
0 12
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:20
«Лідер» Біленьківська
0 3
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №104
5 2
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:00
«Всесвіт» Матвіївська
1 8
«Лідер» Біленьківська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 12:15
«Січовий колегіум»
8 2
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 11:40
«Сузір’я» Василівська
1 3
«Козацький ліцей»
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:55
«Козацький ліцей»
16 1
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:20
«Січовий колегіум»
5 2
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №84
0 6
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:00
«Козацький ліцей»
3 0
«Січовий колегіум»
Асистент арбітра
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 15:00
АльтезаАвто
5 3
Вогнетрив
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 14:00
Баядера
1 1
Велсі
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 13:00
Енергія
0 2
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 12:00
Beluga UA
8 1
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 11:00
O`HARA
1 3
Postman
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:20
Гімназія №104
2 2
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:45
«Козацький ліцей»
10 1
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:10
«Світоч» Вільнянськ
4 1
Балабинська гімназія «Престиж»