stadium photo
Місто
Запоріжжя
Адреса
вул. Перемоги, 66
Поверхність
Паркет
Вебсайт
Найближчий матчи
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 17:00
ФК Дніпро
- -
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 11:00
ФК Дніпро
- -
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 12:00
Велсі
- -
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 13:00
Енергія
- -
ФК Зірка-Запоріжжя
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 14:00
АльтезаАвто
- -
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 15:00
Кроти
- -
Beluga UA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 16:00
Вогнетрив
- -
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Лип 2024
- 17:00
Мангал-2
- -
Forest Futsal
Останній матчи
Вища ліга АФЗО сезону 2024
14 Лип 2024
- 16:45
Югсталь
5 1
Легіон
Вища ліга АФЗО сезону 2024
14 Лип 2024
- 15:30
Felicita
1 5
Колесо Центр
Вища ліга АФЗО сезону 2024
14 Лип 2024
- 14:15
ZpGroup
7 2
Динамо
Вища ліга АФЗО сезону 2024
14 Лип 2024
- 13:00
АРПИ
7 2
Мангал
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 16:00
Вогнетрив
3 6
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 15:00
Баядера
4 4
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 14:00
АльтезаАвто
3 4
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 13:00
Кроти
3 4
ФК Зірка-Запоріжжя
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 12:00
Енергія
0 3
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
13 Лип 2024
- 11:00
Мангал-2
1 3
Beluga UA
Вища ліга АФЗО сезону 2024
7 Лип 2024
- 19:00
Динамо
4 4
Felicita
Вища ліга АФЗО сезону 2024
7 Лип 2024
- 17:40
Легіон
2 4
Мангал
Вища ліга АФЗО сезону 2024
7 Лип 2024
- 16:20
ZpGroup
3 2
АРПИ
Вища ліга АФЗО сезону 2024
7 Лип 2024
- 15:00
Колесо Центр
3 5
Югсталь
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 17:00
Мангал-2
6 1
ФК Зірка-Запоріжжя
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 16:00
ФК Дніпро
4 6
Beluga UA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 15:00
АльтезаАвто
2 2
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 14:00
Енергія
6 3
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 13:00
Кроти
2 9
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 12:00
Велсі
1 0
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
6 Лип 2024
- 11:00
Баядера
6 4
KARI
Вища ліга АФЗО сезону 2024
30 Чер 2024
- 19:00
Мангал
0 4
ZpGroup
Вища ліга АФЗО сезону 2024
30 Чер 2024
- 17:40
Югсталь
4 1
Felicita
Вища ліга АФЗО сезону 2024
30 Чер 2024
- 16:20
АРПИ
2 6
Колесо Центр
Вища ліга АФЗО сезону 2024
30 Чер 2024
- 15:00
Легіон
4 7
Динамо
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 17:00
ФК Дніпро
5 1
ФК Зірка-Запоріжжя
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 16:00
Велсі
4 1
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 15:00
Мангал-2
2 5
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 14:00
АльтезаАвто
2 4
Beluga UA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 13:00
Кроти
0 10
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 12:00
Баядера
3 3
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
29 Чер 2024
- 11:00
Вогнетрив
2 1
O`HARA
Вища ліга АФЗО сезону 2024
23 Чер 2024
- 19:00
Югсталь
6 2
АРПИ
Вища ліга АФЗО сезону 2024
23 Чер 2024
- 16:20
Felicita
2 2
Мангал
Вища ліга АФЗО сезону 2024
23 Чер 2024
- 15:00
ZpGroup
8 4
Легіон
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 17:00
Мангал-2
7 5
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 16:00
ФК Дніпро
3 5
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 15:00
АльтезаАвто
1 0
ФК Зірка-Запоріжжя
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 14:00
Велсі
0 3
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 13:00
Вогнетрив
15 3
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 12:00
Енергія
2 4
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
22 Чер 2024
- 11:00
Баядера
2 0
Beluga UA
Вища ліга АФЗО сезону 2024
16 Чер 2024
- 19:00
Мангал
3 4
Колесо Центр
Вища ліга АФЗО сезону 2024
16 Чер 2024
- 17:40
Легіон
1 8
АРПИ
Вища ліга АФЗО сезону 2024
16 Чер 2024
- 16:20
Югсталь
3 3
Динамо
Вища ліга АФЗО сезону 2024
16 Чер 2024
- 15:00
Felicita
0 5
ZpGroup
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 17:00
АльтезаАвто
7 1
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 4
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 15:00
Вогнетрив
4 4
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 14:00
Велсі
7 4
Кроти
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 13:00
Баядера
6 2
Енергія
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 12:00
Beluga UA
3 0
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
15 Чер 2024
- 11:00
KARI
2 5
Postman
Вища ліга АФЗО сезону 2024
9 Чер 2024
- 19:00
Колесо Центр
7 1
Легіон
Вища ліга АФЗО сезону 2024
9 Чер 2024
- 17:40
ZpGroup
3 2
Югсталь
Вища ліга АФЗО сезону 2024
9 Чер 2024
- 16:20
Динамо
1 5
Мангал
Вища ліга АФЗО сезону 2024
9 Чер 2024
- 15:00
АРПИ
4 1
Felicita
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 17:00
ФК Зірка-Запоріжжя
1 7
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 16:00
Forest Futsal
3 2
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 15:00
АльтезаАвто
0 1
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 14:00
Велсі
7 1
Енергія
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 13:00
Баядера
2 6
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 12:00
Beluga UA
1 6
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
8 Чер 2024
- 11:00
Вогнетрив
14 3
Кроти
Вища ліга АФЗО сезону 2024
2 Чер 2024
- 19:00
Легіон
1 4
Felicita
Вища ліга АФЗО сезону 2024
2 Чер 2024
- 17:40
Динамо
1 2
АРПИ
Вища ліга АФЗО сезону 2024
2 Чер 2024
- 16:20
Колесо Центр
1 3
ZpGroup
Вища ліга АФЗО сезону 2024
2 Чер 2024
- 15:00
Мангал
1 4
Югсталь
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 17:00
KARI
1 8
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 16:00
Баядера
1 2
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 15:00
АльтезаАвто
2 1
Кроти
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 14:00
Forest Futsal
0 3
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 13:00
Вогнетрив
2 1
Енергія
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 12:00
Велсі
4 1
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
1 Чер 2024
- 11:00
Beluga UA
1 1
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 17:00
Вогнетрив
3 3
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 16:00
Forest Futsal
2 2
Postman
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 15:00
Велсі
3 3
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 14:00
АльтезаАвто
6 2
Енергія
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 13:00
Баядера
13 5
Кроти
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 12:00
ФК Зірка-Запоріжжя
2 5
O`HARA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
25 Тра 2024
- 11:00
KARI
0 9
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 17:00
Кроти
3 10
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
0 2
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 15:00
АльтезаАвто
5 3
Вогнетрив
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 14:00
Баядера
1 1
Велсі
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 13:00
Енергія
0 2
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 12:00
Beluga UA
8 1
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
11 Тра 2024
- 11:00
O`HARA
1 3
Postman
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 13:50
«Козацький ліцей»
3 0
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 13:15
«Світоч» Вільнянськ
1 2
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 12:05
Гімназія №111
2 3
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 11:30
«Світоч» Вільнянськ
1 6
«Козацький ліцей»
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:55
Гімназія №12
7 0
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:20
Гімназія №104
2 2
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:45
«Козацький ліцей»
10 1
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:10
«Світоч» Вільнянськ
4 1
Балабинська гімназія «Престиж»
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 18:00
Баядера
5 3
Вогнетрив
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 17:00
O`HARA
1 1
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
1 2
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 15:00
АльтезаАвто
1 3
Велсі
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 14:00
Beluga UA
1 0
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 13:00
Кроти
1 4
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 12:00
Енергія
2 6
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 18:00
Forest Futsal
3 0
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 17:00
Енергія
8 2
Кроти
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 16:00
АльтезаАвто
2 2
Баядера
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 15:00
Велсі
3 3
Вогнетрив
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
0 6
Beluga UA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 13:00
Postman
1 0
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 12:00
Мангал-2
4 2
ФК Дніпро
Чемпіонат АФЗО 2013-14 р.н. 2024
13 Кві 2024
- 16:00
SunTeam 13 (1)
3 2
Forward 13 (2)
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 12:15
Пологівський ліцей №1
5 1
Банівська гімназія
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 11:40
Веселівська ЗОШ
2 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:55
Банівська гімназія
4 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:20
Веселівська ЗОШ
0 7
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:35
Банівська гімназія
5 1
Веселівська ЗОШ
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:00
Чкаловський ліцей
0 9
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 12:15
«СМАРТ» Долинська
0 4
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 11:40
Гімназія №4
13 0
«Лідер» Гуляйпільська
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 10:55
«Лідер» Гуляйпільська
0 6
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 10:20
«СМАРТ» Долинська
1 3
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 09:35
Гімназія №77
1 5
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 09:00
«Лідер» Гуляйпільська
2 2
«СМАРТ» Долинська
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 10:30
«Темп» Долинська
3 5
Петропільський ліцей
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:45
«Темп» Долинська
0 16
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:00
Петропільський ліцей
0 10
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 12:15
«Лідер» Біленьківська
0 5
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 11:40
Балабинська гімназія «Престиж»
7 0
«Всесвіт» Матвіївська
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:55
«Всесвіт» Матвіївська
0 12
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:20
«Лідер» Біленьківська
0 3
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №104
5 2
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:00
«Всесвіт» Матвіївська
1 8
«Лідер» Біленьківська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 12:15
«Січовий колегіум»
8 2
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 11:40
«Сузір’я» Василівська
1 3
«Козацький ліцей»
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:55
«Козацький ліцей»
16 1
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:20
«Січовий колегіум»
5 2
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №84
0 6
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:00
«Козацький ліцей»
3 0
«Січовий колегіум»
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 12:15
«Світоч» Вільнянськ
3 1
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 11:40
Гімназія №108
5 2
«Престиж» Гуляйпільська
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 10:55
«Престиж» Гуляйпільська
0 8
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 10:20
«Світоч» Вільнянськ
10 0
Гімназія №108
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №111
5 2
Гімназія №108
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 09:00
«Престиж» Гуляйпільська
0 10
«Світоч» Вільнянськ
Місцеположення
Поділитися через соціальну мережу: