stadium photo
Місто
Запоріжжя
Адреса
вул. Перемоги, 66
Поверхність
Паркет
Вебсайт
Найближчий матчи
Кубок АФЗО 2023-24
27 Кві 2024
- 10:30
АРПИ
- -
ZpGroup
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 12:00
Енергія
- -
Мангал-2
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 13:00
Кроти
- -
ФК Дніпро
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 14:00
O`HARA
- -
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 15:00
АльтезаАвто
- -
Велсі
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 16:00
ФК Зірка-Запоріжжя
- -
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 17:00
Beluga UA
- -
Forest Futsal
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
27 Кві 2024
- 18:00
Баядера
- -
Вогнетрив
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:10
«Світоч» Вільнянськ
- -
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 09:45
«Козацький ліцей»
- -
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:20
Гімназія №104
- -
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
28 Кві 2024
- 10:55
Гімназія №12
- -
Гімназія №4
Останній матчи
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 18:00
Forest Futsal
3 0
KARI
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 17:00
Енергія
8 2
Кроти
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 16:00
АльтезаАвто
2 2
Баядера
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 15:00
Велсі
3 3
Вогнетрив
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
0 6
Beluga UA
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 13:00
Postman
1 0
Starlife
Відбірковий етап Першої та Другої ліг ЗМАМФ
20 Кві 2024
- 12:00
Мангал-2
4 2
ФК Дніпро
Чемпіонат АФЗО 2013-14 р.н. 2024
13 Кві 2024
- 16:00
SunTeam 13 (1)
3 2
Forward 13 (2)
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 12:15
Пологівський ліцей №1
5 1
Банівська гімназія
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 11:40
Веселівська ЗОШ
2 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:55
Банівська гімназія
4 4
Чкаловський ліцей
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 10:20
Веселівська ЗОШ
0 7
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:35
Банівська гімназія
5 1
Веселівська ЗОШ
Пліч-о-пліч
3 Кві 2024
- 09:00
Чкаловський ліцей
0 9
Пологівський ліцей №1
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 12:15
«СМАРТ» Долинська
0 4
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 11:40
Гімназія №4
13 0
«Лідер» Гуляйпільська
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 10:55
«Лідер» Гуляйпільська
0 6
Гімназія №77
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 10:20
«СМАРТ» Долинська
1 3
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 09:35
Гімназія №77
1 5
Гімназія №4
Пліч-о-пліч
2 Кві 2024
- 09:00
«Лідер» Гуляйпільська
2 2
«СМАРТ» Долинська
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 10:30
«Темп» Долинська
3 5
Петропільський ліцей
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:45
«Темп» Долинська
0 16
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
1 Кві 2024
- 09:00
Петропільський ліцей
0 10
Гімназія №12
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 12:15
«Лідер» Біленьківська
0 5
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 11:40
Балабинська гімназія «Престиж»
7 0
«Всесвіт» Матвіївська
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:55
«Всесвіт» Матвіївська
0 12
Гімназія №104
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 10:20
«Лідер» Біленьківська
0 3
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №104
5 2
Балабинська гімназія «Престиж»
Пліч-о-пліч
20 Бер 2024
- 09:00
«Всесвіт» Матвіївська
1 8
«Лідер» Біленьківська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 12:15
«Січовий колегіум»
8 2
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 11:40
«Сузір’я» Василівська
1 3
«Козацький ліцей»
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:55
«Козацький ліцей»
16 1
Гімназія №84
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 10:20
«Січовий колегіум»
5 2
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №84
0 6
«Сузір’я» Василівська
Пліч-о-пліч
19 Бер 2024
- 09:00
«Козацький ліцей»
3 0
«Січовий колегіум»
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 12:15
«Світоч» Вільнянськ
3 1
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 11:40
Гімназія №108
5 2
«Престиж» Гуляйпільська
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 10:55
«Престиж» Гуляйпільська
0 8
Гімназія №111
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 10:20
«Світоч» Вільнянськ
10 0
Гімназія №108
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №111
5 2
Гімназія №108
Пліч-о-пліч
18 Бер 2024
- 09:00
«Престиж» Гуляйпільська
0 10
«Світоч» Вільнянськ
Місцеположення
Поділитися через соціальну мережу: