Кубок АФЗО 2022-2023

2022-2023

Кубок АФЗО 2022-2023 – Група A

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
2
1
1
0
9
5
4
4
2
1
1
0
0
6
0
6
3
3
1
1
0
0
3
2
1
3
4
2
0
1
1
4
5
-1
1
5
2
0
0
2
3
13
-10
0

Кубок АФЗО 2022-2023 – Група D

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
Beluga
в н
>
2
1
1
0
4
3
1
4
2
1
1
0
0
4
3
1
3
3
2
1
0
1
8
6
2
3
4
NONKA
п н
>
2
0
1
1
4
7
-3
1
5
Red
п
>
1
0
0
1
1
2
-1
0

Кубок АФЗО 2022-2023 – Група В

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
2
2
0
0
10
2
8
6
2
1
1
0
0
6
1
5
3
3
Felicita
в п
>
2
1
0
1
5
6
-1
3
4
1
0
0
1
1
7
-6
0
5
Титан
п п
>
2
0
0
2
1
7
-6
0

Кубок АФЗО 2022-2023 – Група С

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
2
1
1
0
4
3
1
4
2
2
1
0
1
7
3
4
3
3
2
0
2
0
3
3
0
2
4
1
0
1
0
2
2
0
1
5
1
0
0
1
0
5
-5
0
1
2
3
4
5
Тур 1
29 Жов 2022
- 12:00
Вогнетрив
2 2
Польфарма
29 Жов 2022
- 13:00
ХФК Вибір
0 6
Баядера
29 Жов 2022
- 14:00
Агро-Континент
5 2
NONKA
29 Жов 2022
- 15:00
Югсталь
5 0
ФК Оріхів
29 Жов 2022
- 16:00
Felicita
4 0
Титан
29 Жов 2022
- 17:00
Папір Сервіс
7 1
Black&White
29 Жов 2022
- 18:00
Beluga
2 1
Red
29 Жов 2022
- 19:00
Мангал
1 1
Легіон
Тур 2
19 Лис 2022
- 12:00
Динамо
4 3
Агро-Континент
19 Лис 2022
- 13:00
Колесо Центр
2 2
Мангал
19 Лис 2022
- 14:00
Легіон
3 2
Югсталь
19 Лис 2022
- 15:00
NONKA
2 2
Beluga
19 Лис 2022
- 16:00
Запоріжпромгруп
3 2
Вогнетрив
19 Лис 2022
- 17:00
Титан
1 3
Папір Сервіс
19 Лис 2022
- 18:00
АРПИ
6 1
Felicita
19 Лис 2022
- 19:00
Польфарма
7 3
ХФК Вибір
Тур 3
Баядера
- -
Польфарма
ХФК Вибір
- -
Запоріжпромгруп
Папір Сервіс
- -
АРПИ
Black&White
- -
Титан
Югсталь
- -
Колесо Центр
ФК Оріхів
- -
Легіон
Beluga
- -
Динамо
Red
- -
NONKA
Тур 4
Запоріжпромгруп
- -
Баядера
Динамо
- -
Red
Вогнетрив
- -
ХФК Вибір
АРПИ
- -
Black&White
Felicita
- -
Папір Сервіс
Колесо Центр
- -
ФК Оріхів
Мангал
- -
Югсталь
Агро-Континент
- -
Beluga
Тур 5
Польфарма
- -
Запоріжпромгруп
Баядера
- -
Вогнетрив
Титан
- -
АРПИ
Black&White
- -
Felicita
Легіон
- -
Колесо Центр
Югсталь
- -
Мангал
NONKA
- -
Динамо
Red
- -
Агро-Континент
Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Голи
1
Фросін
Папір Сервіс
Папір Сервіс
4
2
Оридорога
Динамо
Динамо
3
3
Босенко
АРПИ
АРПИ
2
Бугай
АРПИ
АРПИ
2
Биковський
Агро-Континент
Агро-Континент
2
Кириченко
Агро-Континент
Агро-Континент
2
Beluga
2
Лютий
Польфарма
Польфарма
2
Майстрович
Баядера
Баядера
2
Михайлов
Мангал
Мангал
2
АРПИ
2
Слободнюк
Югсталь
Югсталь
2
Черніков О
Польфарма
Польфарма
2
Шрамко
Агро-Континент
Агро-Континент
2
Легіон
2
16
Афанасьев
Легіон
Легіон
1
Black&White
1
Бєлінский
Югсталь
Югсталь
1
Бідний
Баядера
Баядера
1
Головін
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Головко
Felicita
Felicita
1
Гончаров
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Дзюба
Вогнетрив
Вогнетрив
1
Дячко
Баядера
Баядера
1
Заіченко
Югсталь
Югсталь
1
Зінченко
Felicita
Felicita
1
Киктенко
Югсталь
Югсталь
1
Кіямов
NONKA
NONKA
1
Корешков Кирило
Запоріжпромгруп
Запоріжпромгруп
1
Купріяненко
Польфарма
Польфарма
1
Личак
Beluga
Beluga
1
Лук’янченко
Польфарма
Польфарма
1
Мандичев О
Вогнетрив
Вогнетрив
1
Мандичев Д
Вогнетрив
Вогнетрив
1
Межевич
Агро-Континент
Агро-Континент
1
Міщенко
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Моргунов
Felicita
Felicita
1
Остренко
Мангал
Мангал
1
Павлюк Максим
Колесо Центр
Колесо Центр
1
NONKA
1
Повалій
Баядера
Баядера
1
Салимонов
Вогнетрив
Вогнетрив
1
Сергієнко
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Соловьянов
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Студенников
ХФК Вибір
ХФК Вибір
1
Red
1
Толок
ХФК Вибір
ХФК Вибір
1
Фивка
Динамо
Динамо
1
Фролов Олександр
Запоріжпромгруп
Запоріжпромгруп
1
Beluga
1
Харченко
Колесо Центр
Колесо Центр
1
Хвостенко
Польфарма
Польфарма
1
Худяков
ХФК Вибір
ХФК Вибір
1
Баядера
1
Щеглов
Титан
Титан
1
Ямковой
Felicita
Felicita
1
Рідний
Запоріжпромгруп
Запоріжпромгруп
1
Соколовский
Югсталь
Югсталь
1
NONKA
1
Нікішин Сергій
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
Югсталь
1
NONKA
1
Польфарма
1
Felicita
1
Гравець
Оч
1
Дзякун Андрій
Дзякун
Red
Red
0
1
0
2
2
Лавриненко Максим
Лавриненко
Beluga
Beluga
2
0
0
2
3
Остренко Кирило
Остренко
Мангал
Мангал
2
0
0
2
4
Пастернак Олексій
Пастернак
Легіон
Легіон
2
0
0
2
5
Підгірний Олександр
Подгорный
Легіон
Легіон
0
1
0
2
6
Беляєв Олександр
Беляєв Олександр
Легіон
Легіон
1
0
0
1
7
Биковський Степан
Биковський
Агро-Континент
Агро-Континент
1
0
0
1
8
Заіченко Ігор Олександрович
Заіченко
Югсталь
Югсталь
1
0
0
1
9
Зінченко Максим
Зінченко
Felicita
Felicita
1
0
0
1
10
Інюхін Андрій
Інюхін
Титан
Титан
1
0
0
1
11
Ковалевский Ян
Ковалевский
Баядера
Баядера
1
0
0
1
12
Ковальов Ігор Володимирович
Ковальов
Мангал
Мангал
1
0
0
1
13
Набоєв Олександр
Набоєв
Легіон
Легіон
1
0
0
1
14
Наростовіцин Вадим
Наростовицын
Агро-Континент
Агро-Континент
1
0
0
1
15
Олейник Сергій Віталійович
Олейник
ХФК Вибір
ХФК Вибір
1
0
0
1
16
Репетун Сергій
Репетун
Колесо Центр
Колесо Центр
1
0
0
1
17
Рябец Гліб
Рябец
Легіон
Легіон
1
0
0
1
18
Слободнюк Денис
Слободнюк
Югсталь
Югсталь
1
0
0
1
19
Соловьянов Іван
Соловьянов
Папір Сервіс
Папір Сервіс
1
0
0
1
20
Фролов Владислав
Фролов
Beluga
Beluga
1
0
0
1
21
Хомутов Микита
Хомутов
Мангал
Мангал
1
0
0
1
22
Швидкій Артем
Швидкій Артем
Югсталь
Югсталь
1
0
0
1
23
Бардус Руслан
Бардус Руслан
Легіон
Легіон
1
0
0
1
показати на весь екран
1/4
1/2
Final
Баядера
Баядера
Гравець
club logo
29 Жов
Ковалевский Ян
ХФК Вибір
ХФК Вибір
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Олейник Сергій Віталійович
Felicita
Felicita
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Зінченко Максим
Папір Сервіс
Папір Сервіс
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Соловьянов Іван
Титан
Титан
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Інюхін Андрій
Колесо Центр
Колесо Центр
Гравець
club logo
19 Лис
Репетун Сергій
Легіон
Легіон
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Бардус Руслан
Беляєв Олександр
Набоєв Олександр
Пастернак Олексій
Підгірний Олександр
Рябец Гліб
Мангал
Мангал
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Ковальов Ігор Володимирович
Остренко Кирило
Хомутов Микита
Югсталь
Югсталь
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Заіченко Ігор Олександрович
Слободнюк Денис
Швидкій Артем
Beluga
Beluga
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Лавриненко Максим
Фролов Владислав
Red
Red
Гравець
club logo
29 Жов
Дзякун Андрій
Агро-Континент
Агро-Континент
Гравець
club logo
29 Жов
club logo
19 Лис
Биковський Степан
Наростовіцин Вадим
Поділитися через соціальну мережу: