Кубок ЗМАМФ 2022-2023

2022-2023

Кубок ЗМАМФ 2022-2023 – Група A

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
0
1
15
9
6
6
2
Starlife
в в п
3
2
0
1
19
12
7
6
3
3
1
0
2
6
17
-11
3
4
ZelGrad
в п п
3
1
0
2
10
12
-2
3

Кубок ЗМАМФ 2022-2023 – Група B

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
9
3
6
7
2
Волна
в в н
3
2
1
0
11
9
2
7
3
3
0
1
2
7
10
-3
1
4
Postman
п п н
3
0
1
2
5
10
-5
1

Кубок ЗМАМФ 2022-2023 – Група C

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
8
2
6
9
2
3
2
0
1
8
5
3
6
3
3
1
0
2
3
7
-4
3
4
Apelsin
п п п
3
0
0
3
3
8
-5
0

Кубок ЗМАМФ 2022-2023 – Група D

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
O`HARA
в н в
3
2
1
0
10
5
5
7
2
3
1
1
1
7
8
-1
4
3
3
1
0
2
8
12
-4
3
4
3
1
0
2
12
12
0
3
1
2
3
Тур 1
30 Жов 2022
- 10:00
Волна
5 4
ФК Дніпро+
30 Жов 2022
- 11:00
Адреналін
0 5
ZelGrad
30 Жов 2022
- 12:00
Мангал-2
4 1
ФК Зірка-Запоріжжя
30 Жов 2022
- 13:00
Starlife
9 0
Ювеліри
30 Жов 2022
- 14:00
АльтезаАвто
4 0
Юніверс
30 Жов 2022
- 15:00
Талантіка
4 2
Apelsin
30 Жов 2022
- 16:00
Прогрес
4 0
Postman
30 Жов 2022
- 17:00
O`HARA
3 0
Дім Канцелярії
Тур 2
20 Лис 2022
- 10:00
Талантіка
2 0
Юніверс
20 Лис 2022
- 11:00
АльтезаАвто
1 0
Apelsin
20 Лис 2022
- 12:00
Волна
3 2
Postman
20 Лис 2022
- 13:00
Прогрес
2 0
ФК Дніпро+
20 Лис 2022
- 14:00
Мангал-2
6 7
Дім Канцелярії
20 Лис 2022
- 15:00
O`HARA
3 3
ФК Зірка-Запоріжжя
20 Лис 2022
- 16:00
Starlife
6 3
ZelGrad
20 Лис 2022
- 17:00
Адреналін
6 0
Ювеліри
Тур 3
11 Гру 2022
- 11:00
ZelGrad
2 6
Ювеліри
11 Гру 2022
- 12:00
Starlife
4 9
Адреналін
11 Гру 2022
- 13:00
Юніверс
3 1
Apelsin
11 Гру 2022
- 14:00
Талантіка
2 3
АльтезаАвто
11 Гру 2022
- 15:00
Мангал-2
2 4
O`HARA
11 Гру 2022
- 16:00
Дім Канцелярії
1 3
ФК Зірка-Запоріжжя
11 Гру 2022
- 17:00
ФК Дніпро+
3 3
Postman
11 Гру 2022
- 18:00
Прогрес
3 3
Волна

Бомбардири

Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Ігри
Голи
1
Пилат
Starlife
Starlife
4
8
2
Миколаенко
Прогрес
Прогрес
4
6
3
Ткач
Адреналін
Адреналін
4
6
4
Кремса
O`HARA
O`HARA
3
5
5
Петренко
Мангал-2
Мангал-2
3
5 (1)
6
Божий
Адреналін
Адреналін
4
4
7
Власович
ФК Дніпро+
ФК Дніпро+
3
4
8
Смола
Адреналін
Адреналін
4
4 (1)
9
Третьяков
АльтезаАвто
АльтезаАвто
4
4
10
Трусько
Волна
Волна
4
4

Рейтинг карток

Гравець
Оч
1
Матюхов Сергій Сергійович
Матюхов
Starlife
Starlife
1
0
1
6
2
Ткач Владислав
Ткач
Адреналін
Адреналін
0
0
1
5
3
Божий Олексій
Божий
Адреналін
Адреналін
0
1
0
2
4
Соловей Богдан
Соловей Богдан
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
2
0
0
2
5
Селезньов Ілля
Селезньов Ілля
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
2
0
0
2
6
Агеєв Євген Павлович
Агеєв
ZelGrad
ZelGrad
1
0
0
1
7
Архіпов Олександр Валентнович
Архіпов
Юніверс
Юніверс
1
0
0
1
8
Бабишен Микита Петрович
Бабишен
Apelsin
Apelsin
1
0
0
1
9
Буйненко Роман Сергійович
Буйненко
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
1
0
0
1
10
Зейналов Олександр
Зейналов
Волна
Волна
1
0
0
1

Стадія playoff

показати на весь екран
1/4
club logo
Адреналін
club logo
Волна
7
0
club logo
АльтезаАвто
club logo
ФК Зірка-Запоріжжя
3
1
club logo
Starlife
club logo
Прогрес
1
3
club logo
Талантіка
club logo
O`HARA
1/2
Final

Матчі 1/4 фінула

Кубок ЗМАМФ 2022-2023
28 Січ 2023
- 17:30
АльтезаАвто
3 1
ФК Зірка-Запоріжжя
Кубок ЗМАМФ 2022-2023
29 Січ 2023
- 08:30
Starlife
1 3
Прогрес
Кубок ЗМАМФ 2022-2023
29 Січ 2023
- 09:30
Волна
0 7
Адреналін
Кубок ЗМАМФ 2022-2023
29 Січ 2023
- 10:30
Талантіка
- -
O`HARA

Матчі 1/2 фінулу

Ризики пропуску матчів

Starlife
Starlife
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
29 Січ
Батечко Олег
Матюхов Сергій Сергійович
Олефіренко Микола
Собкалов Владислав
ZelGrad
ZelGrad
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Агеєв Євген Павлович
Самородін Ігор
Черепанов Євген
Адреналін
Адреналін
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
29 Січ
Божий Олексій
Курусь Назар
Ткач Владислав
Ювеліри
Ювеліри
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Ковтун Давид
Кривуляк Владислав Дмитрович
Поспелов Олександр
Postman
Postman
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Новгородський Євген
Резанов Ігор
Танковский Владислав
Волна
Волна
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
29 Січ
Зейналов Олександр
Пєлєх Вадим Миколайович
Трусько Владислав
Прогрес
Прогрес
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
29 Січ
Панченко Олексій
Шакало Руслан
Apelsin
Apelsin
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Бабишен Микита Петрович
Ходцов Микола
АльтезаАвто
АльтезаАвто
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
28 Січ
Руденко Олексій
Талантіка
Талантіка
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Солом’яний Дмитро Олександрович
Юніверс
Юніверс
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Архіпов Олександр Валентнович
Дім Канцелярії
Дім Канцелярії
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Калаянов Сергій
Мітев Руслан
Мангал-2
Мангал-2
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
Петренко Тарас
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
Гравець
club logo
30 Жов
club logo
20 Лис
club logo
11 Гру
club logo
28 Січ
Буйненко Роман Сергійович
Гребенщіков Антон
Зімін Костянтин
Селезньов Ілля
Соловей Богдан
Поділитися через соціальну мережу: