Пліч-о-пліч

2024

Пліч-о-пліч Група A

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
21
1
20
9
2
3
1
1
1
10
10
0
4
3
3
1
1
1
8
15
-7
4
4
3
0
0
3
3
16
-13
0

Пліч-о-пліч Група B

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
21
2
19
9
2
3
2
0
1
11
5
6
6
3
3
0
1
2
2
21
-19
1
4
3
0
1
2
3
9
-6
1

Пліч-о-пліч Група C

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
2
2
0
0
26
0
26
6
2
2
1
0
1
5
13
-8
3
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
2
0
0
2
3
21
-18
0

Пліч-о-пліч Група D

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
22
2
20
9
2
3
2
0
1
12
5
7
6
3
3
1
0
2
8
9
-1
3
4
3
0
0
3
1
27
-26
0

Пліч-о-пліч Група E

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
22
2
20
9
2
3
2
0
1
13
7
6
6
3
3
1
0
2
9
8
1
3
4
3
0
0
3
3
30
-27
0

Пліч-о-пліч Група F

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
23
1
22
9
2
3
2
0
1
14
5
9
6
3
3
1
0
2
7
17
-10
3
4
3
0
0
3
2
23
-21
0
1
2
3
Тур 1
«Перспектива» Павлівська
- -
«Темп» Долинська
18 Бер 2024
- 09:00
«Престиж» Гуляйпільська
0 10
«Світоч» Вільнянськ
18 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №111
5 2
Гімназія №108
19 Бер 2024
- 09:00
«Козацький ліцей»
3 0
«Січовий колегіум»
19 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №84
0 6
«Сузір’я» Василівська
20 Бер 2024
- 09:00
«Всесвіт» Матвіївська
1 8
«Лідер» Біленьківська
20 Бер 2024
- 09:35
Гімназія №104
5 2
Балабинська гімназія «Престиж»
1 Кві 2024
- 09:00
Петропільський ліцей
0 10
Гімназія №12
2 Кві 2024
- 09:00
«Лідер» Гуляйпільська
2 2
«СМАРТ» Долинська
2 Кві 2024
- 09:35
Гімназія №77
1 5
Гімназія №4
3 Кві 2024
- 09:00
Чкаловський ліцей
0 9
Пологівський ліцей №1
3 Кві 2024
- 09:35
Банівська гімназія
5 1
Веселівська ЗОШ
Тур 2
«Перспектива» Павлівська
- -
Петропільський ліцей
18 Бер 2024
- 10:20
«Світоч» Вільнянськ
10 0
Гімназія №108
18 Бер 2024
- 10:55
«Престиж» Гуляйпільська
0 8
Гімназія №111
19 Бер 2024
- 10:20
«Січовий колегіум»
5 2
«Сузір’я» Василівська
19 Бер 2024
- 10:55
«Козацький ліцей»
16 1
Гімназія №84
20 Бер 2024
- 10:20
«Лідер» Біленьківська
0 3
Балабинська гімназія «Престиж»
20 Бер 2024
- 10:55
«Всесвіт» Матвіївська
0 12
Гімназія №104
1 Кві 2024
- 09:45
«Темп» Долинська
0 16
Гімназія №12
2 Кві 2024
- 10:20
«СМАРТ» Долинська
1 3
Гімназія №4
2 Кві 2024
- 10:55
«Лідер» Гуляйпільська
0 6
Гімназія №77
3 Кві 2024
- 10:20
Веселівська ЗОШ
0 7
Пологівський ліцей №1
3 Кві 2024
- 10:55
Банівська гімназія
4 4
Чкаловський ліцей
Тур 3
Гімназія №12
- -
«Перспектива» Павлівська
18 Бер 2024
- 11:40
Гімназія №108
5 2
«Престиж» Гуляйпільська
18 Бер 2024
- 12:15
«Світоч» Вільнянськ
3 1
Гімназія №111
19 Бер 2024
- 11:40
«Сузір’я» Василівська
1 3
«Козацький ліцей»
19 Бер 2024
- 12:15
«Січовий колегіум»
8 2
Гімназія №84
20 Бер 2024
- 11:40
Балабинська гімназія «Престиж»
7 0
«Всесвіт» Матвіївська
20 Бер 2024
- 12:15
«Лідер» Біленьківська
0 5
Гімназія №104
1 Кві 2024
- 10:30
«Темп» Долинська
3 5
Петропільський ліцей
2 Кві 2024
- 11:40
Гімназія №4
13 0
«Лідер» Гуляйпільська
2 Кві 2024
- 12:15
«СМАРТ» Долинська
0 4
Гімназія №77
3 Кві 2024
- 11:40
Веселівська ЗОШ
2 4
Чкаловський ліцей
3 Кві 2024
- 12:15
Пологівський ліцей №1
5 1
Банівська гімназія
Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Голи
1
Гімназія №4
Гімназія №4
13
2
«Козацький ліцей»
«Козацький ліцей»
12
3
Пологівський ліцей №1
Пологівський ліцей №1
11
4
«Світоч» Вільнянськ
«Світоч» Вільнянськ
10
5
Гімназія №111
Гімназія №111
9
6
Гімназія №12
Гімназія №12
9
7
Гімназія №12
Гімназія №12
7
8
Гімназія №4
Гімназія №4
7
9
«Світоч» Вільнянськ
«Світоч» Вільнянськ
6
10
Гімназія №104
Гімназія №104
6
Поділитися через соціальну мережу: