Завершився обласний етап з футзалу та черліденгу в межах проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”.

Цей проєкт створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти України та ЗОВА. Асоціація футзалу стала співорганізатором змагань з футзалу.

Вітаємо команду “Їжаки” Козацького ліцею, яка буде представляти Запорізьку область у фіналі проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з футзалу. Успіхів вам, чемпіони!

В 1/4 фіналу команда тренера Сергія Філоненка здолала Гімназію №77, у півфіналі – Вільнянський ліцей “Світоч”, а в фіналі перемогла Гімназію №12 із рахунком 3:0. Бронзу турніру виграла Гімназія №111, перемігши в матчі за 3 місце вільнянський “Світоч” із рахунком 2:1.

Найкращим бомбардиром став гравець “Козацького ліцею” Сила Шевченко, який у 6 матчах турніру забив 23 голи.

Найкращим голкіпером визнаний Платон Бібік – воротар Гімназії №12.

Найкращим гравцем – Марк Лук’яненко (Гімназія №111).

Також відбувся фінал обласних змагань з черліденгу “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, де було представлено 5 команд-учасниць. Переможцями стали дівчата Запорізької гімназії №6 (команда “Іволга”) друге місце посіли учениці Запорізької гімназії №4 (команда “Північний Олень”) третє – “Рожевий фламінго” (Максимівський ліцей).

Висловлюємо подяку всім, хто підтримав проведення змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” – учасникам, тренерам, Асоціації футзалу Запорізької області, Відокремленому підрозділу “Всеукраїнської федерації Черліденгу груп підтримки спортивних команд”, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, меценатам турніру – компанії Coffee Art, компанії AVIA GRADE, спортивному бренду MAD та президенту команди “АРПИ”.

Дякуємо за системну підтримку фізичної культури та спорту і розвиток спорту в Запорізькій області!