Стартує друге коло Вищої ліги. Анонс 🔥

🕥 20.01.2024. “Югсталь” – “Колесо-Центр”, 10:30

Матч, який відкриватиме ігровий день, стане центральним у турі. “Югсталь” та “Колесо-Центр” – це претенденти на медалі, відстань між ними у турнірній таблиці мінімальна, а переможець дуелі теоретично може піднятися на верхній рядок. Принциповості додає і той факт, що в минулому сезоні саме “Югсталь” залишила “Колесо-Центр” за бортом Фіналу Чотирьох. Матч першого кола між цими суперниками завершився бойовою нічиєю 2:2. Найвищі очікування від протистояння й зараз – обидві команди однаково мотивовані, сповідують агресивний атакувальний футзал та прагнуть якнайшвидше забезпечити собі місце у топ-4.

🕥 20.01.2024. “Felicita” – “ZpGroup”, 11:50

Поки “ZpGroup” має паузу в чемпіонаті України, команда може повністю сфокусуватися на справах у Вищій лізі. Впевнена перемога над “Югсталлю” тому приклад – підопічні Олександра Оліщука налаштовані повернути собі лідерські позиції та довести, що втрата очок у попередніх матчах із конкурентами була просто нещасним випадком. “Felicita” – єдина команда у лізі, що залишається без набраних очок. Важко передбачити, за рахунок чого аутсайдер турнірної таблиці зможе зупинити головного фаворита сезону. Гравцям “Фелічіти” залишається хіба надихнутися недавнім успіхом “Легіона” та врешті-решт повірити у власні сили.

🕥 20.01.2024. “АРПИ” – “Динамо”, 13:10

Ще один принциповий матч у турі – це протистояння “АРПИ” та “Динамо”. У першому колі “динамівці” несподівано легко розгромили суперника, що не на жарт розізлило команду Ігоря Москвичова – “АРПИ” спромігся видати вражаючу серію з 5 перемог поспіль, обігравши своїх головних конкурентів “ZpGroup”, “Колесо-Центр” та “Югсталь”. Ще більше підопічні Москвичова здивували, коли сенсаційно програли “Легіону” у попередньому турі. Тепер уся група лідерів йде дуже щільно, а ситуація у верхній частині турнірної таблиці може змінюватися від туру до туру. “Динамівцям”, щоб втрутитися у боротьбу за топ-4, необхідно вдруге перемагати “АРПИ”.

🕥 20.01.2024. “Мангал” – “Легіон”, 14:30

“Мангал” прагнутиме реваншу за поразку в першому колі, “Легіон” – невипадковість свого успіху в матчі з “АРПИ”. Очікується цікаве та конкурентне протистояння, де немає явного фаворита. За обома командами цікаво стежити, адже ці колективи здатні попсувати нерви лідерам, а коли зустрічаються між собою, то передбачити результат таких матчів просто неможливо. І “Мангал”, і “Легіон” зберігають теоретичні шанси на потрапляння у Фінал Чотирьох. Перемога в очній зустрічі може наблизити котрогось із них до команд, які ведуть запекле суперництво за топ-4.

Поділитися через соціальну мережу: