Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Динамо
4 : 3
Форт
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Мангал
3 : 1
Робочий
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Степной
10 : 1
Avtoprofi
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Red
3 : 2
АльтезаАвто
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Felicita
1 : 0
ВБТІ
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Нікма
10 : 0
Спартак
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Лотос
2 : 2
O`HARA
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Агро-Континент
9 : 1
Apelsin
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
АРПИ
11 : 2
Антонівка
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Легіон
2 : 5
Титан
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Вогнетрив
7 : 3
ФК Зірка-Запоріжжя
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Віват-Інвест
5 : 1
Фенікс
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Колесо Центр
6 : 0
Beluga
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Міда
2 : 4
ХФК Вибір
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Золотий Вік
2 : 2
Ноосфера
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 1
Папір Сервіс
8 : 2
Starlife
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 2
Вогнетрив
6 : 0
Ноосфера
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 2
Золотий Вік
4 : 2
ФК Зірка-Запоріжжя
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 2
Папір Сервіс
2 : 1
Форт
Кубок Запоріжжя з футзалу
Групова стадія
Тур 2
Динамо
5 : 0
Starlife
<
>

 

Кубок Запоріжжя з футзалу

2021-2022

 

Футзал. Кубок Запоріжжя група A

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
12
5
7
7
2
3
2
1
0
11
5
6
7
3
Форт
п п в
3
1
0
2
8
7
1
3
4
Starlife
п п п
3
0
0
3
3
17
-14
0

Футзал. Кубок Запоріжжя група B

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
21
2
19
9
2
Титан
в п в
3
2
0
1
9
13
-4
6
3
3
0
1
2
5
11
-6
1
4
Apelsin
п н п
3
0
1
2
6
15
-9
1

Футзал. Кубок Запоріжжя група C

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
23
3
20
9
2
Red
в в п
3
2
0
1
9
13
-4
6
3
3
1
0
2
5
11
-6
3
4
Beluga
п п п
3
0
0
3
2
12
-10
0

Футзал. Кубок Запоріжжя група D

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
Нікма
в в в
3
3
0
0
27
3
24
9
2
Лотос
н в п
3
1
1
1
7
11
-4
4
3
O`HARA
н п в
3
1
1
1
7
12
-5
4
4
3
0
0
3
2
17
-15
0

Футзал. Кубок Запоріжжя група E

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
АРПИ
в в в
3
3
0
0
16
3
13
9
2
Felicita
в в п
3
2
0
1
6
3
3
6
3
ВБТІ
п п в
3
1
0
2
12
7
5
3
4
3
0
0
3
6
27
-21
0

Футзал. Кубок Запоріжжя група F

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
14
4
10
7
2
Міда
п в н
3
1
1
1
9
8
1
4
3
3
1
0
2
8
13
-5
3
4
3
1
0
2
7
13
-6
3

Футзал. Кубок Запоріжжя група G

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
12
7
5
7
2
3
2
0
1
16
9
7
6
3
3
1
0
2
8
13
-5
3
4
Noosphere
н п п
3
0
1
2
4
11
-7
1

Футзал. Кубок Запоріжжя група H

#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
10
3
7
7
2
3
2
0
1
17
11
6
6
3
Avtoprofi
п н н
3
0
2
1
7
16
-9
2
4
3
0
1
2
10
14
-4
1

 

1
2
3
Тур 1
28 Лис 2021
- 09:00
Динамо
4 3
Форт
28 Лис 2021
- 10:00
Мангал
3 1
Робочий
28 Лис 2021
- 11:00
Степной
10 1
Avtoprofi
28 Лис 2021
- 12:00
Red
3 2
АльтезаАвто
28 Лис 2021
- 13:00
Felicita
1 0
ВБТІ
28 Лис 2021
- 14:00
Нікма
10 0
Спартак
28 Лис 2021
- 15:00
Лотос
2 2
O`HARA
28 Лис 2021
- 16:00
Агро-Континент
9 1
Apelsin
28 Лис 2021
- 16:30
АРПИ
11 2
Антонівка
28 Лис 2021
- 17:00
Легіон
2 5
Титан
28 Лис 2021
- 17:30
Вогнетрив
7 3
ФК Зірка-Запоріжжя
28 Лис 2021
- 18:00
Віват-Інвест
5 1
Фенікс
28 Лис 2021
- 18:30
Колесо Центр
6 0
Beluga
28 Лис 2021
- 19:00
Міда
2 4
ХФК Вибір
28 Лис 2021
- 19:30
Золотий Вік
2 2
Noosphere
28 Лис 2021
- 20:30
Папір Сервіс
8 2
Starlife
Тур 2
12 Гру 2021
- 09:00
Вогнетрив
6 0
Noosphere
12 Гру 2021
- 10:00
Золотий Вік
4 2
ФК Зірка-Запоріжжя
12 Гру 2021
- 11:00
Папір Сервіс
2 1
Форт
12 Гру 2021
- 12:00
Динамо
5 0
Starlife
12 Гру 2021
- 13:00
Легіон
2 2
Apelsin
12 Гру 2021
- 14:00
Міда
5 2
Фенікс
12 Гру 2021
- 15:00
Агро-Континент
8 0
Титан
12 Гру 2021
- 15:00
Віват-Інвест
7 1
ХФК Вибір
12 Гру 2021
- 16:00
Felicita
4 1
Антонівка
12 Гру 2021
- 16:00
Степной
7 5
Робочий
12 Гру 2021
- 17:00
Red
3 1
Beluga
12 Гру 2021
- 17:00
Нікма
9 1
O`HARA
12 Гру 2021
- 18:00
Колесо Центр
7 0
АльтезаАвто
12 Гру 2021
- 18:00
Лотос
3 1
Спартак
12 Гру 2021
- 19:00
АРПИ
3 0
ВБТІ
12 Гру 2021
- 20:00
Мангал
2 2
Avtoprofi
Тур 3
16 Січ 2022
- 14:00
Red
3 10
Колесо Центр
16 Січ 2022
- 14:00
Антонівка
3 12
ВБТІ
16 Січ 2022
- 15:00
Starlife
1 4
Форт
16 Січ 2022
- 15:00
Легіон
1 4
Агро-Континент
16 Січ 2022
- 16:00
Фенікс
4 3
ХФК Вибір
16 Січ 2022
- 16:00
Степной
0 5
Мангал
16 Січ 2022
- 17:00
Beluga
1 3
АльтезаАвто
16 Січ 2022
- 17:00
Міда
2 2
Віват-Інвест
16 Січ 2022
- 18:00
Лотос
2 8
Нікма
16 Січ 2022
- 18:00
Робочий
4 4
Avtoprofi
16 Січ 2022
- 19:00
Спартак
1 4
O`HARA
16 Січ 2022
- 19:00
Felicita
1 2
АРПИ
16 Січ 2022
- 20:00
Динамо
2 2
Папір Сервіс
16 Січ 2022
- 20:00
Noosphere
2 3
ФК Зірка-Запоріжжя
16 Січ 2022
- 21:00
Apelsin
3 4
Титан
16 Січ 2022
- 21:00
Вогнетрив
3 6
Золотий Вік

 

Плей – офф Престиж Кап Кубку Запоріжжя з футзалу

показати на весь екран

1/8
club logo
Форт
club logo
Apelsin
6
1
club logo
ФК Зірка-Запоріжжя
club logo
Робочий
4
2
club logo
Beluga
club logo
O`HARA
1
3
club logo
Антонівка
club logo
Фенікс
5
2
club logo
Starlife
club logo
Легіон
2
5
club logo
Ноосфера
club logo
Avtoprofi
3
4
club logo
АльтезаАвто
club logo
Спартак
5
0
club logo
ВБТІ
club logo
ХФК Вибір
6
2
1/4
club logo
ФК Зірка-Запоріжжя
club logo
Форт
club logo
Антонівка
club logo
O`HARA
club logo
Легіон
club logo
Avtoprofi
club logo
АльтезаАвто
club logo
ВБТІ
1/2
Фінал

Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 00:00
АльтезаАвто
5 0
Спартак
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 13:00
Starlife
2 5
Легіон
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 14:00
Noosphere
3 4
Avtoprofi
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 15:00
Антонівка
5 2
Фенікс
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 16:00
Форт
6 1
Apelsin
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 17:00
Beluga
1 3
O`HARA
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 18:00
ФК Зірка-Запоріжжя
4 2
Робочий
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 19:00
ВБТІ
6 2
ХФК Вибір
Кубок Запоріжжя з футзалу
27 Лют 2022
- 14:00
ФК Зірка-Запоріжжя
- -
Форт
Кубок Запоріжжя з футзалу
27 Лют 2022
- 15:00
Легіон
- -
Avtoprofi
Кубок Запоріжжя з футзалу
27 Лют 2022
- 16:00
АльтезаАвто
- -
ВБТІ
Кубок Запоріжжя з футзалу
27 Лют 2022
- 17:00
Антонівка
- -
O`HARA

Плей – офф Кубку Запоріжжя з футзалу

показати на весь екран

1/8
club logo
Папір Сервіс
club logo
Титан
5
3
3
3
club logo
Золотий Вік
club logo
Степной
4
1
club logo
Red
club logo
Нікма
2
11
club logo
Felicita
club logo
Віват-Інвест
4
2
4
4
club logo
Динамо
club logo
Агро-Континент
0
3
club logo
Вогнетрив
club logo
Мангал
4
5
4
4
club logo
Колесо Центр
club logo
Лотос
1
2
club logo
АРПИ
club logo
Міда
6
0
1/4
club logo
Золотий Вік
club logo
Папір Сервіс
club logo
Нікма
club logo
Felicita
club logo
Агро-Континент
club logo
Мангал
club logo
АРПИ
club logo
Лотос
1/2
Фінал

Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 14:00
Динамо
0 3
Агро-Континент
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 15:00
Золотий Вік
4 1
Степной
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 16:00
Папір Сервіс
3 3
Титан
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 17:00
Felicita
4 4
Віват-Інвест
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 18:00
АРПИ
6 0
Міда
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 19:00
Колесо Центр
1 2
Лотос
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 20:00
Вогнетрив
4 4
Мангал
Кубок Запоріжжя з футзалу
13 Лют 2022
- 21:00
Red
2 11
Нікма
Кубок Запоріжжя з футзалу
Золотий Вік
- -
Папір Сервіс
Кубок Запоріжжя з футзалу
Нікма
- -
Felicita
Кубок Запоріжжя з футзалу
Агро-Континент
- -
Мангал
Кубок Запоріжжя з футзалу
АРПИ
- -
Лотос

Бомбардири

Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Голи
1
Фросін
Міда
Avtoprofi
Міда
Avtoprofi
9
2
Будін
Вогнетрив
Вогнетрив
8
3
Нікма
8
4
Гладков
ФК Зірка-Запоріжжя
ФК Зірка-Запоріжжя
7
5
Сильченко
Степной
Степной
7
6
Ященко
Нікма
Нікма
7
7
Кузовлев
Avtoprofi
Avtoprofi
6
8
Проскурін
Колесо Центр
Колесо Центр
6
9
Босенко
АРПИ
АРПИ
5
10
Головко
Нікма
Нікма
5

Жовті та червоні картки

Гравець
Оч
1
Заіченко Ігор Олександрович
Заіченко
Віват-Інвест
Віват-Інвест
Avtoprofi
Avtoprofi
3
0
0
3
2
Вінокуров Олександр
Вінокуров
Beluga
Beluga
2
0
0
2
3
Едельштейн Євген
Едельштейн
Міда
Міда
2
0
0
2
4
Конотоп Віталій
Конотоп
Віват-Інвест
Віват-Інвест
0
1
0
2
5
Левченко Кирило
Левченко
Noosphere
Noosphere
0
1
0
2
6
Петренко Тарас
Петренко
Золотий Вік
Золотий Вік
2
0
0
2
7
Скотаренко Вадим
Скотаренко
Динамо
Динамо
0
1
0
2
8
Троянов Олег
Троянов
Вогнетрив
Вогнетрив
2
0
0
2
9
Фросін Данило
Фросін
Міда
Міда
2
0
0
2
10
Шуклін Микита В'ячеславович
Шуклін
Felicita
Felicita
2
0
0
2
Поділитися через соціальну мережу: