Beluga – Вогнетрив 0:4
 Голи: Кологойда, Мандичев, Лавриненко, Салімонов

У цьому матчі зустрічались команди з верхньої частини турнірної таблиці, і гра обіцялала бути цікавою. Грати команди відразу почали без розвідки, хоча небезпечнішими в атаці були гравці “Вогнетриву”, хоча “Белуга” у захисті не відсиджувалась. Коли до кінця першого тайму залишалось зовсім трохи часу гостям вдалось спіймати суперника на помилці,  та Кологойд вразив ворота — 0:1. У другому таймі малюнок гри не змінився, “Вогнетрив” проводив гостріші атаки і врешті решт зміг подвоїти перевагу, гол на рахунку Мегдичева. Вже на прикінці матчу після розіграшу кутового Лавриненко поставив крапку зробивши рахунок 0:3. Але це був ще не кінець, на останній хвилині матчу Салімонов зміг влучити у порожні ворота та встановив остаточний рахунок на табло — 0:4

Black&White – Югсталь 0:1
 Гол: Слободнюк

А цю гру по праву можна рівною, тому що обидві команди небезпечно атакували та рахунок міг змінитися у будь яку сторону. У середені другого тайму захист “ Black&White” не встиг заблокувати удар Слободнюка і так рахунок у матчі було відкрито — 0:1. “Чорно-білі” мали моменти щоб рахунок зрівняти, але такий рахунок протримався до кінця.

ХФК Вибір — Папір Сервіс 0:5 (Тех.перемога)

Матч не відбувся через те, що команда “Вибір” не змогла зібрати склад на гру. “Папір-Сервіс” отримав тех.перемогу.