Динамо — Запоріжпромгруп 1:2
 Голи: Курбаков — Делятинський, Павлов

Матчі Вищої ліги були більш результативними ніж першої. Динамівці дуже швидко змогли відкрити рахунок: Курбаков влучно пробив зі штрафного — 1:0. Гра на зустрічних курсах продовжилась і у середені першого тайму “ЗпГруп” рахунок зрівняв: Делятинський пройшов з м’ячем повз усіх гравців “Динамо” та влучно пробив — 1:1. У середені другого тайму Павлов спіймав на помилці захист динамівців, обіграв голкіпера та влучив у порожні ворота — 1:2. Господарі мали можливості зрівняти рахунок, але “ЗпГруп” довів гру до своєї перемоги.

Агро-Контингент — Мангал 4:3
 Голи: Бортнік (х2), Биковський, Наростивіцин — Михайлов, Бобаков, Собакар

Команди почали дуже активно, та вже на початку обмінялись моментами. На 5-ій хвилині Бортніку вдався дуже класний удар — 1:0. Вже наприкінці тайму Михайлов потужним ударом, зміг зрівняти рахунок — 1:1. Але на початку другого тайму Биковський знову вивів свою команду вперед — 2:1. Через дві хвилини, після удару гравця “Мангалу”, круглястий потрапив у Бобакова та залетів у ворота — 2:2. Вже через хвилину воротар гостей порушив правила і Бортнік з пенальті зробив дубль — 3:2. Через п’ять хвилин Наростивіцин обікрав защисника та забив для своєї команди четвертий м’яч. За хвилину до фінального свистка Собакар зміг скоротити рахунок, на більше у команд часу не вистачило. Підсумок мінімальна перемога господарів — 4:3.

Колесо-Центр — Felicita 5:2
 Голи: Селімов (х2), Павлюк, Миргородський, Харченко — Головко, Селезньов

“Felicita” почала матч активно, і могли забивати, але забили першими господарі: Павлюк пройшов з м’ячем все поле та влучив у ближній кут — 1:0. Через декілька хвилин, трюк повторив вже голкіпер Міргородський, який також пройшов з м’ячем весь майданчик, та пробив повз голкіпера — 2:0. Такого суперники явно не очікували, тому напевно і не зустрічали його. Через хвилину Головко рахунок скоротив, так команди і завершили перший тайм. На початку другого тайму Харченко знову зробив різницю у два голи. А через 5 хвилин  Селімов вкатив м’яч у порожні ворота — 4:1. Команди створили декілька небезпечних моментів та обмінялись голами. Підсумковий рахунок 5:2.