Група А

Вогнетрив — Польфарма 2:2
 Голи: Мандичев, Дзюба — Купріяненко, Росавецький

Перший матч кубку відкривали команди першої та другої ліг зимового чемпіонату. Почався відразу атакувальний футбол без розвідки і “Вогнетрив” швидко вийшов вперед: після швидкого розіграшу ауту Мандичев відкрив рахунок — 1:0. “Польфарма” змогла швидко відігратись, та і взагалі за перший тайм команди втратили стільки нагод забити, що моментів вистачило б на декілька ігор чемпіонату. Напочатку другої половини “Вогнетрив” знову вийшов вперед. Доволі активний матч перервала повітряна тривога, та команди покинули поле. Після вимушеної паузи “Польфарма” змогла рахунок зрівняти — 2:2. Гра на відкритих курсах продовжилась, могли забивати як одні так і інші, у підсумку нічия 2:2.

ХФК Вибір — Баядера 0:6
 Голи: Майстрович (х2) Дячко, Повалій, Шмиков, Бідний

У цьому матчі зустрілись теж команди з інших ліг. Що “Вибір”, що “Баядера” не знали смаку перемог у зимньому сезоні і цей матч був прекрасною можливістю для обох команд вперше перемогти. “Баядера” з перших хвилин насіла на ворота суперника та Дячко точним ударом відкрив рахунок. Буквально відразу гості забили і другий м’яч: після удару Повалія круглястий потрапив у ногу захиснику та влетів у ворота — 0:2. У “Вибору” в атаці нічого не вдавалося, а гості продовжували втрачати гольові моменти. У другому таймі мало що змінилось у плані ігрового малюнку, окрім одного н’юансу, “Баядера” більше забила у ворота суперника. У підсумку розгромний результат — 0:6.

Група В

Filicita – Титан 4:0
 Голи: Головко, Зінченко, Моргунов, Ямковой

У цій грі події розвивались теж дуже стрімко. “Filicita” зусилями Головко швидко вийшла вперед. Після Зінченко та Моргунов зробили рахунок 3:0 вже к 7 хвилині. Цей матч дуже був схожим на попередню гру з нашого огляду, відчувалась різниця у класі, у “Титана” мало що виходило в атаці, а господарі втрачали момент за моментом. У середені другого тайму Ямковой встановив остаточний рахунок на табло — 4:0.

Папір-Сервіс — Black&White 7:1
 Голи: Фросін (х3), Міщенко, Нікішин, Солов’янов, Гончаров — Басовський

Ця гра вийшла більш веселішою за попепередні матчі у огляді. Не знаю, чому та для чого
“Black&White” вже с самого початку почали “катати п’ятого”, можливо команда розуміла вже що цей матч не виграє, тому що на заміні у гостей був всього один гравець, а можливо таким був тренерський задум. Деякий час це приносило результат “чорно-білим” і команда виглядала доволі гостро. Але грати з вогнем довго не вийшло, після неточного пасу у центрі поля Фросін зі своєї половини пробив по порожніх воротах та відкрив рахунок — 1:0. Дуже швидко команда гостей змогла рахунок зрівняти: Басовський першим встиг на добивання та зробив рахунок 1:1. Через декілька хвилин Міщенко підловив гостей на тій же помилці, після якої забивався перший гол: помилка у центрі поля і удар по порожніх воротах — 2:1. На перерву “Папір-Сервіс” пішов ведучі у рахунку. У другому таймі відчувалась втома у гравців гостей, чим “Папір-Сервіс” вміло користався забиваючи голи один за одним. Підсумковий рахунок зустрічі — 7:1.

Група С

Югсталь — ФК Оріхів 5:0
 Голи: Киктенко, Коломоєць, Слободнюк, Соколовський, Заіченко

Ці команди хоч і грають в одній лізі, але результати протилежні, “Югсталь” взяла дві перемоги, а “Оріхів” двічі поступився своїм опонентам, і доречі ці команди зустрічались у чемпіонаті тиждень тому, де перемогу здобула “Югсталь з рахунком 7:5. Господарі почали гру активніше, гості намагалися діяти на контратаках, але у першому таймі голів так ніхто і не побачив. Гості тримались доволі довго, і завдяки їх голкіперу рахунок залишався 0:0. Але у другому таймі вболівальники вже побачили забиті м’ячі: спочатку Киктенко першим встиг на добивання та відкрив рахунок. Після пропущеного м’яча “Оріхів” почав ризикувати та катати “п’ятого” і за це поплатились дуже скоро, коли Коломоєць зі своєї половини поля влучив по порожніх воротах — 2:0. Наприкінці матчу Слободнюк, Соколовський та Заіченко довели рахунок до розгромного — 5:0.

Мангал — Легіон 1:1
 Голи: Остренко — Бардус

У цих команд теж протилежні результати. Легіон у своїй лізі здобув 3 перемоги, тоді як “Мангал” граючи у вишці у зимовому сезоні ще не перемагав. Почали команди дуже активно, вже на 1 хвилині Бурдус вдало зіграв на добиванні та вивів “Легіон” вперед — 0:1. Після пропущеного голу “Мангал” перехопив ініціативу та невдовзі забив: Остренко завершив голом передачу на порожні ворота. Здавалось, що команди продовжать гольове свято, але у другому таймі футболу відверто було мало, а боротьби та  карток багато. У середені другого тайму між гравцями обох команд відбулась словестна перепалка, рефері не шкодував показувати картки жовтого кольору. Врешті решт гра закінчилась з рахунком — 1:1.

Група D

Агро-Контингент — NONKA 5:2
 Голи: Кириченко (х2), Биковський, Шрамко, Коротков (АГ) — Кіямов, Коротков

Господарі почали матч дуже активно та вже на на 4-ій хвилині після гарної комбінації гравець “Нонки” зрізав м’яч у власні ворота. Через декілька хвилин Кириченко забив гол близнюк — 2:0. “Агро-Контингент” продовжував куражитись та к 12-ій хвилині рахунок був вже – 4:0. У гостей м’яч у першому таймі майже не тримався. У другій половині зустрічі Кіямов та Коротков протягом хвилини змогли забити два голи, та здавалось повернути свою команду у гру, але останнє слово було за гравцями “Агро-Контингента”: Шрамко зміг відірватись від захисника та зробив остаточний рахунок — 5:2.

Beluga – Red 2:1
 Голи: Лавриненко (х2) — Сисоев

А у цьому матчі голів довелось чекати довго. “Beluga” володіла ігровою перевагою, створювала більше моментів але забити ніяк не вдавалось. Вже у другому таймі команди почали забивати, причому дуже стрімко – спочатку Лавриненко відкрив рахунок, але відповідь “червоних” була миттєвою: після передачі с кута поля Сисоев добре зловив м’яч та пробив точно у ворота — 1:1. Але раділи гості не довго, через 5 хвилин Лавриненко зробив дубль та встановив остаточний рахунок на табло — 2:1.