Кубок АФЗО 2023-24

2023-2024

Груповий етап

Група A

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
АРПИ
в в в
3
3
0
0
33
2
31
9
2
3
2
0
1
11
5
6
6
3
Титан
п п в
3
1
0
2
4
11
-7
3
4
3
0
0
3
0
30
-30
0

Група B

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
11
4
7
9
2
3
1
1
1
11
9
2
4
3
3
1
1
1
9
10
-1
4
4
Leprekon
п п п
3
0
0
3
6
14
-8
0

Група C

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
Felicita
в н в
3
2
1
0
10
0
10
7
2
Волна
в н в
3
2
1
0
10
1
9
7
3
3
1
0
2
4
12
-8
3
4
3
0
0
3
0
11
-11
0

Група D

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
2
1
0
18
9
9
7
2
3
2
0
1
9
10
-1
6
3
Postman
п н в
3
1
1
1
10
7
3
4
4
Starlife
п п п
3
0
0
3
10
21
-11
0

Група E

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
26
2
24
9
2
3
1
0
2
10
8
2
3
3
3
1
0
2
4
10
-6
3
4
3
1
0
2
4
24
-20
3

Група F

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
ZpGroup
в в в
3
3
0
0
10
2
8
9
2
3
2
0
1
5
4
1
6
3
3
1
0
2
3
7
-4
3
4
NONKA
п п п
3
0
0
3
5
10
-5
0

Група G

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
18
3
15
9
2
Beluga UA
в в п
3
2
0
1
7
3
4
6
3
3
1
0
2
9
12
-3
3
4
Apelsin
п п п
3
0
0
3
5
21
-16
0

Група H

All
Home
Away
#
Клуб
І
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
3
3
0
0
17
3
14
9
2
3
2
0
1
4
5
-1
6
3
3
0
1
2
4
10
-6
1
4
Oasis
п п н
3
0
1
2
6
13
-7
1
1
2
3
Тур 1
11 Лис 2023
- 11:00
АРПИ
21 0
Вікторія
11 Лис 2023
- 12:00
Агро-Континент
10 4
Starlife
11 Лис 2023
- 13:00
Felicita
3 0
Forest Futsal
11 Лис 2023
- 14:00
Колесо Центр
7 2
Oasis
11 Лис 2023
- 15:00
Динамо
9 0
Apelsin
11 Лис 2023
- 16:00
ХФК Вибір
1 3
Оболонь
11 Лис 2023
- 17:00
Баядера
1 5
Волна
11 Лис 2023
- 18:00
Папір Сервіс
3 1
Титан
11 Лис 2023
- 19:00
Легіон
6 0
Ювеліри
11 Лис 2023
- 20:00
Таврія Василівка
1 0
ФК Дніпро
12 Лис 2023
- 13:30
Польфарма
3 3
Мангал-2
12 Лис 2023
- 14:30
Мангал
2 1
Postman
12 Лис 2023
- 15:30
ZpGroup
4 1
NONKA
12 Лис 2023
- 16:30
Югсталь
4 0
Leprekon
12 Лис 2023
- 17:30
Beluga UA
1 0
Воля-Моршинська
12 Лис 2023
- 18:30
Вогнетрив
0 1
АльтезаАвто
Тур 2
9 Гру 2023
- 10:30
ZpGroup
2 1
АльтезаАвто
9 Гру 2023
- 11:30
АРПИ
8 1
Титан
9 Гру 2023
- 12:30
Агро-Континент
3 3
Postman
9 Гру 2023
- 13:30
Колесо Центр
5 0
ФК Дніпро
9 Гру 2023
- 14:30
Felicita
0 0
Волна
9 Гру 2023
- 15:30
Легіон
14 1
Оболонь
9 Гру 2023
- 16:30
Баядера
3 0
Forest Futsal
9 Гру 2023
- 17:30
ХФК Вибір
2 1
Ювеліри
9 Гру 2023
- 18:30
Таврія Василівка
2 0
Oasis
9 Гру 2023
- 19:30
Beluga UA
5 0
Apelsin
10 Гру 2023
- 13:30
Мангал
5 4
Starlife
10 Гру 2023
- 14:30
Югсталь
4 2
Мангал-2
10 Гру 2023
- 15:30
Папір Сервіс
7 0
Вікторія
10 Гру 2023
- 16:30
Динамо
6 2
Воля-Моршинська
10 Гру 2023
- 17:30
Вогнетрив
3 2
NONKA
10 Гру 2023
- 18:30
Польфарма
6 3
Leprekon
Тур 3
6 Січ 2024
- 10:30
Вогнетрив
0 4
ZpGroup
6 Січ 2024
- 11:30
Папір Сервіс
1 4
АРПИ
6 Січ 2024
- 12:30
Польфарма
2 3
Югсталь
6 Січ 2024
- 13:30
Postman
6 2
Starlife
6 Січ 2024
- 14:30
Агро-Континент
5 2
Мангал
6 Січ 2024
- 15:30
Beluga UA
1 3
Динамо
6 Січ 2024
- 16:30
Таврія Василівка
1 5
Колесо Центр
6 Січ 2024
- 17:30
Forest Futsal
0 5
Волна
6 Січ 2024
- 18:30
Баядера
0 7
Felicita
6 Січ 2024
- 19:30
ХФК Вибір
1 6
Легіон
7 Січ 2024
- 13:30
Leprekon
3 4
Мангал-2
7 Січ 2024
- 14:30
NONKA
2 3
АльтезаАвто
7 Січ 2024
- 15:30
Вікторія
0 2
Титан
7 Січ 2024
- 16:30
Ювеліри
9 0
Оболонь
7 Січ 2024
- 17:30
Oasis
4 4
ФК Дніпро
7 Січ 2024
- 18:30
Apelsin
5 7
Воля-Моршинська

Плей-ОФФ

показати на весь екран
1/8 фіналу
club logo
АРПИ
club logo
Польфарма
8
4
club logo
Felicita
club logo
Мангал
4
3
1
1
club logo
Легіон
club logo
АльтезаАвто
2
1
club logo
Динамо
club logo
Таврія Василівка
2
0
club logo
Папір Сервіс
club logo
Югсталь
1
3
club logo
Волна
club logo
Агро-Континент
4
9
club logo
Ювелір
club logo
ZpGroup
0
16
club logo
Beluga UA
club logo
Колесо Центр
1
7
1/4 фіналу
club logo
АРПИ
club logo
Felicita
5
0
club logo
Легіон
club logo
Динамо
2
3
club logo
Югсталь
club logo
Агро-Континент
5
4
club logo
ZpGroup
club logo
Колесо Центр
4
1
1/2 фіналу
club logo
АРПИ
club logo
Динамо
4
2
club logo
Югсталь
club logo
ZpGroup
0
2
Фінал

Тури Плей-ОФФ

1
2
3
Тур 1
27 Січ 2024
- 10:30
Легіон
2 1
АльтезаАвто
27 Січ 2024
- 11:50
Felicita
1 1
Мангал
27 Січ 2024
- 13:10
АРПИ
8 4
Польфарма
27 Січ 2024
- 14:30
Динамо
2 0
Таврія Василівка
27 Січ 2024
- 15:50
Ювеліри
0 16
ZpGroup
27 Січ 2024
- 17:10
Волна
4 9
Агро-Континент
27 Січ 2024
- 18:30
Beluga UA
1 7
Колесо Центр
27 Січ 2024
- 19:50
Папір Сервіс
1 3
Югсталь
Тур 2
18 Лют 2024
- 15:00
АРПИ
5 0
Felicita
18 Лют 2024
- 16:20
Югсталь
5 4
Агро-Континент
18 Лют 2024
- 17:40
Легіон
2 3
Динамо
21 Лют 2024
- 17:45
ZpGroup
4 1
Колесо Центр
Тур 3
17 Кві 2024
- 19:00
Югсталь
0 2
ZpGroup
20 Кві 2024
- 10:30
АРПИ
4 2
Динамо

Престиж CUP

показати на весь екран
1/8 фіналу
club logo
Титан
club logo
Leprekon
2
0
club logo
Баядера
club logo
Starlife
5
2
club logo
ХФК Вибір
club logo
NONKA
2
4
club logo
Воля-Моршинська
club logo
Oasis
4
3
2
2
club logo
Вікторія
club logo
Мангал-2
3
4
club logo
Forest Futsal
club logo
Postman
1
0
club logo
Оболонь
club logo
Вогнетрив
4
10
club logo
Apelsin
club logo
ФК Дніпро+
1
4
1/4 фіналу
club logo
Титан
club logo
Баядера
4
1
club logo
NONKA
club logo
Воля-Моршинська
10
2
club logo
Мангал-2
club logo
Forest Futsal
2
1
club logo
Вогнетрив
club logo
ФК Дніпро+
4
1
1/2 фіналу
club logo
Титан
club logo
NONKA
1
3
club logo
Мангал-2
club logo
Вогнетрив
4
3
Фінал
club logo
NONKA
club logo
Мангал-2
4
1

Тури Престиж CUP

1
2
3
4
Тур 1
28 Січ 2024
- 13:30
Вікторія
3 4
Мангал-2
28 Січ 2024
- 14:30
Оболонь
4 10
Вогнетрив
28 Січ 2024
- 15:30
Forest Futsal
1 0
Postman
28 Січ 2024
- 16:30
Apelsin
1 4
ФК Дніпро
28 Січ 2024
- 17:30
ХФК Вибір
2 4
NONKA
28 Січ 2024
- 18:30
Воля-Моршинська
2 2
Oasis
28 Січ 2024
- 19:30
Титан
2 0
Leprekon
28 Січ 2024
- 20:30
Баядера
5 2
Starlife
Тур 2
18 Лют 2024
- 11:00
NONKA
10 2
Воля-Моршинська
18 Лют 2024
- 12:00
Вогнетрив
4 1
ФК Дніпро
18 Лют 2024
- 13:00
Мангал-2
2 1
Forest Futsal
18 Лют 2024
- 14:00
Титан
4 1
Баядера
Тур 3
23 Бер 2024
- 16:00
Мангал-2
4 3
Вогнетрив
23 Бер 2024
- 17:00
Титан
1 3
NONKA
Тур 4
30 Бер 2024
- 16:00
NONKA
4 1
Мангал-2

Бомбардири

Місце#
Гравець
Клуб
Громадянство
Голи
1
АРПИ
11
2
АРПИ
9
3
Агро-Континент
Агро-Континент
8
4
Динамо
8
5
Колесо Центр
Колесо Центр
8
6
ZpGroup
7
7
АРПИ
7
8
АРПИ
6
9
Агро-Континент
Агро-Континент
6
10
NONKA
5

Картки

Гравець
Оч
1
Чмихало Сергій
Starlife
Starlife
0
0
1
5
2
Інюхін Андрій
Титан
Титан
1
1
0
3
3
Лютий Роман
Польфарма
Польфарма
3
0
0
3
4
Власович Анатолій
ФК Дніпро
ФК Дніпро
2
0
0
2
5
Курусь Назар
NONKA
NONKA
2
0
0
2
6
Ларін Станіслав
Воля-Моршинська
Воля-Моршинська
2
0
0
2
7
Нода Владислав
Титан
Титан
2
0
0
2
8
Пасека В'ячеслав
Титан
Титан
2
0
0
2
9
Чумак Святослав
Динамо
Динамо
0
1
0
2
10
Кардаш Віталій
Югсталь
Югсталь
2
0
0
2

Ризик пропусків

АРПИ
АРПИ
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
club logo
20 Кві
Порубльов Ігор
Сухаревський Роман
Фролов Владислав
Вікторія
Вікторія
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
10 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
Кукавиця Олександр
Куліченко Костянтин
Третяк Олександр
Папір Сервіс
Папір Сервіс
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Брусенцев Владислав
Гайдаржийський Євген
Сергієнко Павло
Титан
Титан
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
club logo
23 Бер
Інюхін Андрій
Нода Владислав
Олефіренко Микола
Пасека В'ячеслав
Стрішко Ігор
Черник Денис
Leprekon
Leprekon
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
Високолян Дмитро
Котченко Антон
Різниченко Олег
Холод Денис
Мангал-2
Мангал-2
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
club logo
23 Бер
club logo
30 Бер
Петренко Тарас
Собакарь Сергій
Польфарма
Польфарма
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Бучацький Артем
Крисько Арсеній
Купріяненко Антон
Лютий Роман
Шовкун Владислав
Югсталь
Югсталь
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
club logo
17 Кві
Дзюба Костянтин
Кардаш Віталій
Слободнюк Денис
Felicita
Felicita
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
Геращенко Владислав
Подріз Єгор
Forest Futsal
Forest Futsal
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
Бащеванжи Артем
Бельчєв Сергій
Баядера
Баядера
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
Тятенков Кирило
Волна
Волна
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Бриль Олександр
Postman
Postman
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
Соколовський Кирило
Starlife
Starlife
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
Лапко Микита
Матюхов Сергій
Собкалов Владислав
Чмихало Сергій
Агро-Континент
Агро-Континент
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
Шрамко Владислав
Мангал
Мангал
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Міщук Олександр
Легіон
Легіон
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
Жижко Андрій
Набоєв Олександр
Оболонь
Оболонь
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
Руденко Олександр
ХФК Вибір
ХФК Вибір
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
Іванов Михайло
Чабаненко Євгеній
Ювеліри
Ювеліри
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
27 Січ
Кутін Євгеній
АльтезаАвто
АльтезаАвто
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
27 Січ
Дьомін Денис
Помінов Євген
Проценко Микита
Вогнетрив
Вогнетрив
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
club logo
23 Бер
Морозов Сергій
NONKA
NONKA
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
club logo
23 Бер
club logo
30 Бер
Воромсбехер Максим
Курусь Назар
Ткач Владислав
Юрченко Артем
ZpGroup
ZpGroup
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
21 Лют
club logo
17 Кві
Дубовик Сергій
Тесля Володимир
Apelsin
Apelsin
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
Бабишен Микита
Зімін Костянтин
Мазоха Артем
Соколов Артем
Beluga UA
Beluga UA
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Бадецький Станіслав
Болотін Артем
Фросін Даніїл
Воля-Моршинська
Воля-Моршинська
Гравець
club logo
12 Лис
club logo
10 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
Ларін Станіслав
Садовий Олексiй
Скочій Іван
Ширіпа Данило
Динамо
Динамо
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
10 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
18 Лют
club logo
20 Кві
Вєнцев Анатолій
Соботюк Олег
Солоха Сергій
Чумак Святослав
Oasis
Oasis
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
Іванов Данило
Гордієнко Кирило
Сливець Артем
Колесо Центр
Колесо Центр
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
club logo
21 Лют
Ломака Сергій
Харченко Дмитро
Таврія Василівка
Таврія Василівка
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
6 Січ
club logo
27 Січ
Дунаєнко Дмитро
Соколовський Дмитро
ФК Дніпро
ФК Дніпро
Гравець
club logo
11 Лис
club logo
9 Гру
club logo
7 Січ
club logo
28 Січ
club logo
18 Лют
Власович Анатолій
Потапенко Віталій
Рулевський Дмитро
Поділитися через соціальну мережу: